Bazar pt Alex (11)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Gata... am facut poze la ce este la mine...

486. Geanta roz de umar, noua (cris1iana, e la la elyanne) – 20 ron

487. Curea neagra (cris1iana, e la la elyanne) – 15 ron

488. Deodorant Alix Avien (oana_mm, e la la elyanne)

489. Gel de dus Joop (oana_mm, e la la elyanne) – 30 ron

490. "Travaliul si Nasterea pe Intelesul Tau" de Dr. Oana Melinte-Moraru, Educator Lamaze – descrie travaliu si nasterea normale in cuvinte simple pe intelesul tuturor; prezinta desene cu fazele travaliului, pozitii pentru travaliu si nastere si modele de respiratie tip Lamaze – 10 buc. (oana mm, sunt la elyanne) – 10 ron

491. Salopeta de gravidutza, din bluejeans, marimea L, 31 (Rozi, e la la elyanne) – 25 ron

Astea se gasesc la mine... preturile sunt luate de la bazarul celalalt...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Da Eliana, aia e fusta despre care se tot vorbea. Produsele de la danyce sunt la mine si o pereche de tenesi...
Cris1iana a fost de acord sa punem produsele ei la bazar aici, asa ca le voi pune in lista de pe prima pagina.
Preturile si eu le-am luat tot de la celalalt bazar.

Inca ceva, pozele la hainute nu arata f bine..hainutele sunt cam sifonate pt ca au stat in sacosa...dar calcate sigur vor arata mult mai bine.

Aissa, uite de hainutele de la tine nu stiu nimic...doar pe acelea mi le-a adus. Dc vrei, poti s-o suni tu la nr de tel pe care l-a dat pe site si s-o intrebi ce s-a mai intamplat cu hainutele...Ea sta undeva prin ghencea, iar ca sa se mai intalneasca inca o data cu mine sa mi le dea (in caz ca le mai are) e destul de greu fiind distanta f mare.

In legatura cu donatia pt AndreeaC...am vorbit cu Witchie, care se ocupa de strangerea banilor si am hotarat sa donam doar 1 mil pt ca ceilalti 9 mil care eram dispusi sa-i dam cu imprumut a zis ca nu e nevoie pt ca nici nu stie dc se vor strange atatia bani.
O sa vorbesc cu loreema24 si poate luni reuseste sa se duca pana la banca sa faca un transfer de 1 mil...

Loreema se simte f rau din cauza sarcinii si din cauza aceasta nu a mai intrat deloc in ultima vreme pe net.




Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Gata, am actualizat listuta...dc mai aveti intrebari legate de ultimele produse, va astept!

Am trecut si cateva masuri la hainutele de la Danyce sa va faceti mai usor o parerea despre dimensiunile lor.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otilica spune:

Imi cer scuze pt rasupunsul meu cu intarziere!
Am primit pachetul de la Tia de o saptamana. Suuuuuuuuuuper costumasul. Multumesc mult!

Otilia 31 sapt si Robert 24.12.2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns COSMMYR spune:

Buna fetelor! Nu am fost de mult pe aici dar am v-am urmarit din umbra.Acum ma intereseza salopeta de la pozitia 491,am vazut ca este marimea 31 dar nu imi dau seama ce inseamna asta.Daca se poate as vrea sa stiu dimensiunile sa imi dau seama daca este buna de mine.
Multumesc mult!
Va pupic dulce!!!!!!!!!

COSMINA 19 SAPT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Danina a primit coletul de la ubita.

COSMMYR, i-am trimis un mesaj Elianei si cand are timp o sa masoare salopeta sa-ti spuna dimensiunile.

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

roandre, ai idee cum o pot contacta pe loreema? Ai spus tu zilele trecute ca nu se simte f. bine din cauza sarcinii, sper insa ca nu e ceva grav, pt. ca as vrea sa ma intalnesc cu ea sa iau produsele pt. inaioana si bineinteles pe ale mele si sa-i dau si banii. Nu e nici o graba...vreau doar sa stiu ca este in regula, sanatoasa si sper ca trece acum doar printr-o usoara indispozitie cauzata de primele saptamani de sarcina.
Multumesc!

[poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Buna dimineata fetelor!

Carmina, in caz ca iei legatuta cu Loreema, as vrea sa te rog sa iei si CD-urile mele cu povesti. Poate ne vedem noi doua inainte sa-ti dau si banii pentru ele si salopeta pentru care licitase ea.

Lorrema, pupici la burtici


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=4" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Loreema24 am inteles ca se simte rau din cauza greturilor, nu sunt alte complicatii (din fericire). Este vorba de starea de rau din prima parte a sarcinii pe care marea majoritate am cunoscut-o.
Eu nu stiu cum sa va ajut...poate sa-ti dau nr de tel carminabulina, s-o suni si sa te duci tu pana la ea acasa sa iei toate cele si pt celelalte fete pt ca ea am vazut ca nu a mai intrat deloc pe net.
Mai mult de atat nu stiu cum sa va ajut!
Nu stiu inca nici dc a reusit sa faca transferul de 1 mil pt AndreeaC...

Pt bani, dc nu poate ea sa-i depuna atunci puteti sa mi-i dati mie caci am mai strans ceva bani (cam am adjudecat si eu ceva) si tot va trebui sa-i depun in cont pe acestia asa ca...mai e casa si la mine. Eu stau in Pantelimon, Piata Delfinului, dc aveti de dat bani si va e mai usoara calea asta.

Nu stiu dc ati citit si la subiectul cu Teste de glicemie pt Alex, dar aurelia1278 a comandat 3 cutii cu teste pe care va trebui sa le achitam de la bazar...in jur de 10 mil. Ne va anunta ea cand ajung testele in tara si cat exact tre sa achitam.

Va pup!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

COSMMYR am masurat salopeta...
- in talie: 120 cm
- lungime (de la bretele pana jos): 150 cm
- lungime picioare (dintre picioare pana jos): 70 cm

Cand am masurat salopeta am observat ca e putin tocita intre picioare... am facut o poza: http://community.webshots.com/photo/475036364/2554754090079698475fOnaha sa vezi despre ce e vorba... pana acum n-am observat ca n-am analizat-o...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput