Bazar pt Alex (11)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Ana, decizia ta arata ce suflet ai.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vladwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">cel mai iubit dintre pamanteni are ... un an, patru luni si 26 de zile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

M-am intalnit cu tomecica si am luat produsele adjudecate de mine si rochita galbena pt Danina.

Asteptam sa stim mai multe despre cum facem cu banii pt AndreeaC...pana atunci va multumesc ca sunteti de acord si ii multumesc si Anei_miti care a fost cu initiativa aceasta.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

M-am intalnit astazi cu cris1iana si am luat produsele de la danyce si le voi posta imediat la bazar. De asemenea mi-a dat si 20 RON, donatie din partea ei pt Alex.
Este de acord sa punem aici si produsele de la ea pe care le-a avut la bazarul umanitar si care sunt la Elyanne....mai intai sa vorbesc cu Eliana.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Licitez 481. Fusta voal inflorata maro cu crem, lunga, masura 4 (danyce, sunt la roandre) – 10 ron


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

si eu sunt de acord cu donarea. Dumnezeu s-o odihneasca.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Licitez pentru:
-nr. 209 - Bluzite casa 3-6 luni – (corneliaa, sunt la Loreema24) - 10 RON
- nr. 458 - Bluzita alba, 1-3 luni (andradanatalia, este la Loreema24) – 2 RON




[poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Scuze ca o fac atat de tarziu (ma refer la ora) dar abia acum am mai gasit si eu putin timp liber!!!

[poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

sunt de acord cu tot ce hotarati voi! Ana ai un suflet mare!

Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La mine este o sacosa cu:
-o geanta roz
-o curea neagra
- o salopeta de blugi de gravidutza
- un ge le dus... nu tin minte cum se numeste... si sacosa e in camera la bb si doarme
- niste carti ale Oaneimm

Atat... nici un fel de haine de la Danyce... ca si eu asteptam cu interes sa vad o poza a unei fuste... care am inteles ca era la Danateo...

Mihaela... deci a ajuns la tine fusta... despre acea fusta era vorba... nu stiam ca au ajuns la tine hainele de la Danyce... acum am vazut... Fac poze la ce am eu si ti le trimit... mai incolo... sa se scoale bb



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Uf, acum vad ca s-a realizat o intalnire cu Cristiana. Aveam si eu niste lucruri date ei si nevandute la bazarul vechi. Cu alea ce s-o fi intamplat? Stiu ca ma intrebase Mihaela de ele...nu mai stiu exact ce s-a vandut si ce nu...

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput