Bazar pt Alex (11)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Leditia, nu e nici o problema sa achiti banii cand te duci sa ridici si coletul....ideea este doar sa spui pe forum dupa ce ai achitat ca sa actualizez eu lista.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Roandre, multumesc!


Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Buna seara,

exista vreo data limita pentru achitat produsele? Vad ca sunt foarte multe neachitate si care sunt demult primite.

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Danielac...pt putin!

Cloreta, nu exista nici o data limita. Aici totul se bazeaza pe buna credinta a celor ce participa la bazar. Am trimis mesaje fetelor care au adjudecat/primit produse de la bazar sa aflu ce s-a mai intamplat...unele mi-au raspuns si mi-au spus ca vor achita in curand, altele nu au mai intrat pe forum si nu mai stiu nimic despre ele. Poate ca au achitat unele dar nu au scris pe forum iar singura solutie ar fi ca atunci cand poate, Loreema24 sa ne mai dea un extras de cont sa verificam ce bani au intrat in cont.
Mai mult de atat eu nu prea am ce face!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Buna!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Tia, Tomecica si Loreema, eu pot saptamana viitoare sa ma intalnesc sa iau lucrurile de la voi pt. inaioana. Momentan sunt racita si prefer sa stau in casa pana imi trece mai ales ca nici nu ma simt in stare sa ies la plimbare.
Dar putem vorbi si la telefon sau pe PM si cred ca luni si marti se poate rezolva, depinde si de timpul vostru.


poze carmina
evolutie bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by carminabulina

Tia, Tomecica si Loreema, eu pot saptamana viitoare sa ma intalnesc sa iau lucrurile de la voi pt. inaioana. Momentan sunt racita si prefer sa stau in casa pana imi trece mai ales ca nici nu ma simt in stare sa ies la plimbare.
Dar putem vorbi si la telefon sau pe PM si cred ca luni si marti se poate rezolva, depinde si de timpul vostru.


poze carmina
evolutie bebe




Ti-am vazut pozicile carminabulina si tare bine mai arati!...super asa mamica! Sanatate multa, sa treaca raceala repede!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Buna Carmina, luni merg cu puiul la control, marti e ok


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=4" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Multumesc roandre pentru compliment, chiar aveam nevoi de asa ceva . Tocmai am pus si niste poze de la cununia de sambata (a mea).
Tia, marti e foarte bine. Ramane acelasi loc de intalnire?

[poze carmina
http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;20719;104/st/20060516/dt/7/k/2312/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

sigur carmina, te sun cand plec de la serviciu, tot asa

se intalneste cineva cu loreema zilele acestea? am de facut o tranzactie cu ea si nu stiu daca ajung curand in zona. trebuie sa iau de la ea 2 CD-uri si sa-i dau un costumas cu bascuta si banutii pentru CD-uri

pentru voi si un pentru Alex


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=4" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras

Mergi la inceput