Bazar pt Alex (11)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Danielac, cum ajunge anunt pe forum ca apoi tre sa depun si banii in cont sa scpa de-o grija.

Pufymic, te-am trecut la achitate si ma bucur ca ati rezolvat si cu fermoarul...stiam ca nu e neaparata nevoie sa-l inlocuiti (eu sugeram doar schimbarea cheitei la orice centru de reparatii fermoare cum sunt pe la noi pe aici...lucru rezolvabil in 2-3 minute)

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Fetelor, eu nu regasesc pe prima pagina produsele pe care le-am licitat. As vrea sa le achit maine si am pierdut hartia pe care scrisesem codurile lor si preturile. Stiu ca facusem socoteala si aveam de depus 450 000 lei vechi dar nu mai tin minte exact si mi-e teama sa nu gresesc. Plus ca nu o stiu sa va dau codurile produselor achitate...
M-am gandit ca le gasesc aici..si au disparut.

Ana, maine se duce sotul meu sa ia pachetul de la tine.
Fetele din Bucuresti, am sa vorbesc cu Carmina sa va contacteze ca sa stabiliti cand va puteti vedea ca sa ii dati ei hainutele pentru mine. Dar ea sambata s-a casatorit si m-am gandit ca azi inca se mai odihneste!



Ioana 27 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Danielac, am primit astazi 12 RON de la tine. Ii trec imediat la achitat in cont.

Inaioana, produsele apar in lista de jos, la neachitate. Totalul este 54 RON. Dc vrei sa vezi produsele de la tine da un ctrl+F, scrie "inaioana" si iti arata toate produsele adjudecate de tine...asta mai usor...ca altfel poti sa iei listuta la rand si le gasesti.
Pe prima pagina gasesti si modul de functionare al bazarului si toate explicatiile despre bazar.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Roandre, iti multumesc mult. Vezi, ma faceam de ras. Retinusem aiurea si nu gaseam lista , neam. Deci e vorba despre 540 000 lei vechi si produsele 015; 023; 329; 348; 373; 375; 384. Maine depune sotul meu suma in cont si va dau de veste!
Pupici!


Ioana 27 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by inaioana

Roandre, iti multumesc mult. Vezi, ma faceam de ras. Retinusem aiurea si nu gaseam lista , neam. Deci e vorba despre 540 000 lei vechi si produsele 015; 023; 329; 348; 373; 375; 384. Maine depune sotul meu suma in cont si va dau de veste!
Pupici!


Ioana 27 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja



Ba nu te faceai de ras...depuneai 45 RON si cand puteai mai depuneai inca 9 RON si nu era nici o problema.

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

373, 375 si 384 sunt de la mine si le am in masina.
astept sa-mi spuneti cand puteti sa ne intalnim (maine nu pot eu)

o zi buna


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68270&whichpage=4" target="_blank">Bazar, ajutor pentru un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Am achitat astazi toate produsele comandate , a depus sotul meu in cont 54 RON. Daca vreti detalii despre transfer, am in fata datele si chitantza dar nu stiu ce detalii sa va dau de pe ea...

Ana, am luat hainutele trimise de tine, sunt superbe! Mersi mult de tot!

Tia, Loreema si Tomecica, vorbesc azi cu Carmina sa vedem cum ii convine sa procedati.


Ioana 27 saptamani si Katja(30 martie 2004)

poze cu mami, tati si katja

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Inaioana, te-am trecut la achitat cu 54 RON...nu e nevoie sa ne dai nici un fel de date pt ca te vom gasi noi pe extrasul de cont.
Am trecut ca primite si produsele de la ana_a caci asa am inteles din mesajul tau.

Astazi o sa achite si sotul meu banii care s-au strans la mine in contul de pe prima pagina. imediat ce imi spune ca a facut asta am sa actualizez lista (asta dc nu o fi facut deja transferul dar nu-l mai stresez acum cu intrebarile)

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

A achitat astazi in cont sotul meu 262 RON. Imediat am sa fac actualizarea listutei.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Am uitat sa scriu si aici,am vb cu lulu pe pm,i-am dat adresa si tot,inca de cand am castigat licitatia.O sa achit banii cand primesc coletul daca nu e cu suparare caci atat posta cat si banca is cam departe,insa sunt aproape una de alta si-mi vine mai bine sa fac un singur drum.
pupici.

POZE

Mergi la inceput