Stergere cont

Stergere cont | Autor: alinaxeni

Link direct la acest mesaj

Am rugamintea sa ma ajute cineva sa-mi sterg contul de pe acest forum.Am observat ca pe alte forumuri exista aceasta optiune iar aici nu o gasesc.

alina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Initial creeata de alinaxeni

Am rugamintea sa ma ajute cineva sa-mi sterg contul de pe acest forum.Am observat ca pe alte forumuri exista aceasta optiune iar aici nu o gasesc.

alina


Tocmai am citit subiectul care cred ca te-a impins sa iei decizia asta...Eu sunt convinsa ca adusca n-a vrut sa spuna ce s-a inteles!!!Poate te mai gandesti!?


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Poate Adusca are dreptate,poate multi nu au spus-o din politete si ea a fost singura care-a avut curaj sa mi-o spuna in fata.
Pana la urma pot fi si un vizitator anonim fara sa-mi mai deschid sufletul aici.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Alina,nu pleca ma..De ce sa pleci?Ca te-a suparat adusca?
Adusca,ce-ai ma cu fata..?
Eu zic ca la suparare iei decizii pripite(numa ce luasem si io o decizie asemanatoare sapt.asta,dar daca tot nu l-au sters,am zis ca raman,ca mi-am mai revenit)..asa ca eu zic sa nu te superi,sa privesti totul detasat,cu umor..si asta e.Pana la urma cine te crede,te crede,cine te place,te place..si cu asta basta...si cine nu..asta e.
Hai fruntea sus..
Te pupic dulcic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

alina, fii cuminte si nu te supara, nu are rost...uite si eu m-am suparat pe adusca mai demult, ea stie, si inca cred ca nu mi-a trecut si m-am suparat raaaau, si era sa plang de ciuda, dar n-am vrut sa plec de pe DC...Oh si-au mai fost si altii care m-au suparat chiar si mai rau...in cazul tau, in opinia mea, a fost doar o lipsa de delicatete...pe topicul cu pricina adusca putea sa fie mai delicata asa-i ca te mai gandesti?


Serbanica talharica



ce-si face omu' cu mana lui se numeste lukru' manual ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Alina, acum de abia mi-am dat si eu seama de ce te-ai suparat. Cam greu, pt. ca aduska si-a sters mesajul intre timp si nu-l mai tineam minte. Ala cu Stephen King, nu?

Hai, mai, doar n-o sa ne parasesti pentru atita!

Acum un an, in urma unor discutii la americance, eu am primit chiar epitete, de m-am suparat asa de taresi n-am mai intrat pe forum o luna. Mama, si ce greu mi-a fost! Apoi m-am gindit ca am cunoscut si oameni deosebiti aici si ca e pacat sa-i pierd din cauza unora. Asa ca am revenit.

Hai si tu, ramii, te rugam cu toatele!


P.S. Culmea este ca ce ziceam eu anul trecut, de mi s-a sarit la beregata, s-a dovedit a fi foarte adevarat! Nu ca as fi vrut, dar asa s-a intimplat!



Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities
Noi 3, cu Raluca in burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi23 spune:

si pe mine m-a suparat ADUSCA si acuma ce sa fac? sa renunt la site-ul favorit de dragul Doamnei respective?
Si chiar daca imi sterg moderatorii contul, tot nu renunt...imi fac altul si iar si iar ca ambitie am... si timp liber din belsug ca bebe doarme noaptea iar eu am insomnii !

Si eu zic sa ramai, poate vrei sa fondam un club: "Clubul anti-ironic, anti-rautate si anti- sarcasm!"

http://community.Webshots.com/user/roxi_vasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yank spune:



Am trait sa o vad si pe asta.Adusca spargatoare de forum!Tanti cu migrenoasele,vad ca esti eficienta soro!Geru asta avu efect staniu asupra ta,in loc sa te inghete pe tine,le-a inghetat altora simtul umorului [:-D]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

ii sunt datoare c-un raspuns Alinei, si n-o fac ca sa ma scuz.
pe vremuri, in tinerete, visuri de acest gen aveam si eu foarte des.
de fapt erau cosmaruri, intr-un fel mi-au afectat si viata.
ma trezeam dimineata si i le povesteam sotului. de fapt gluma asta a facut-o el cu mine....ca m-ar conecta c-o mufa la un TV si nu i-ar mai trebui filme, visele mele intreceau orice inchipuire.
asa ca m-am apucat sa ma documentez ce inseamna de fapt.
asa cum i-am spus si pe topic, am aflat ca in in psihanaliza visul este in genere considerat a fi un simptom, dovada a existentei unui conflict sau cel putin al unei dorinte nesatisfacute.
am citit si cartea scris de parintele Cleopa "Despre vise si vedenii", nu ca as fi o fire religioasa dar ma interesa totul despre subiect.
in fine, mi-am facut o idee de ce visam asa ceva, si de atunci dorm linistita.

cam asta despre ce am spus la subiect, imi pare rau Alino ca ai inteles gresit.


roxana, tu de fapt erai in conflict cu altcineva atunci, remarca mea ti s-a parut ca eu cumva as fi fraternizat cu ele, nu era cazul, nici acum nu vad de ce te-ai suparat, reciteste te rog www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63230&whichpage=6" target="_blank">subiectul

iar tu roxi, nu mi te adresa pana nu cresti mare, da?

fetele de pe DC

Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxi23 spune:

ADUSCA , ma, sunt mare...te rog din suuflet sa ma crezi.....te rog ..te implor....am nevoie de tiineeee... e nevoie sa iti spun ca exista subiectul ..."Gunoiul la gunoi"

Of doamne, sau casa fii mare tre sa fii de varsta a 3-a?

http://community.Webshots.com/user/roxi_vasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Aveti de gand sa va fugariti tot forumu' de-acu'?


www.danasoft.com/sig/airise.jpg" target="_blank">Irina,veve & croko
poze1,2,3,4,5,www.dotphoto.com/go.asp?l=airise&p=veve" target="_blank">6

Mergi la inceput