Rahova sau apropiere..... (10)

Rahova sau apropiere..... (10) | Autor: aissa

Link direct la acest mesaj

Sa aveti spor la palavragit!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
mey dar vrednicutze mai suntem la scris...am trecut la alt capitol...multumi cristinico
eu azi nu am iesit din casa decat de la mine pana la mama...cu astia mici au iesit afara alin si mama...fiecare cu cate un copilash
eu am stat in casa si am facut un fel de tortuletz, am facut crema de zahar ars intr-o forma dreapta si intr-o alta forma identica cu cea in care am facut crema am pus piscoturi inmuiate in siropul de zahar ars(de la crema)apoi am rasturnat crema de zahar ars...un alt strat de piscoturi si deasupra frisca....reteta am auzit-o azi de la o prietena de-a mea si am si pus-o in aplicare fiindca nu mai puteam de...a iesit super misto...si am zis sa va spun si voua reteta ca e simplu de facut.
maine incerc sa merg la patriarhie desi inca mai tusesc dar mi-e dor sa cant.
va pup, sa aveti o seara placuta si copilashi cuminti dar mai ales sanatosi

monica
http://community.webshots.com/album/526201867odZHaD
http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neata vecinele, eu astazi vreau sa invat. Am inceput bine... citesc pe net diverse...

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Neata!
Monica eu cica tineam rgim. Dar ieri mi-a trimis mama gogosi, azi ma zapacesti tu cu tortul .... Trebuie sa fac ceva dulce neaparat.

Cristina ce inveti? Saptamana trecuta ma luase si pe mine un val, am zis ca imi cumpar un caiet si nu mai stau pe DC ci caut sa invat. Am uitat....

Burticilor voi ce faceti?
Florentina cum e Maya?
Mia eu trec la naturiste de luna viitoare, m-am hotarat!
Anculina tu nu mai dai nici un semn? Esti suparata pe noi?
Vioooooooooooooooo!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Neata! Noi facem bine, ne luptam cu greturile si ne indopam cu castraveciori in otet. Da' las' ca ne facem noi mari!

6+
I wish I were an angel...

Poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Salutare!

Ce fac vecinicile noastre vesele astazi?

Noi suntem bine, Maya nu mai da nici un semn de raceala in schimb am emotii pentru maine cand vom ridica rezultatul analizelor! Mi-e teama ca a revenit infectia urinara!

Mai tarziu mergem la o petrecere de copii, e ziua de nastere a nasicului nostru mic, ma bucur pentru Maya ca ii place sa fie in mijlocul copiilor mai mari insa ei nu prea sunt incantati sa se joace cu o mogaldeata mica cum e ea! Asa ca m-am pregatit sufleteste sa stau cu ea in brate toata seara in timp ce ea da din manute si chiuie de fericire uitandu-se la copii!

Lexi - hang on there!

Aissa, spor la bucatarit!

Monica, asteptam cu interes reteta! Eu stiam una asemanatoare care se facea cu blat pandispan si cu mere, insa asta cu piscoturi suna tare

CristinaT, sa inveti cu spor si sa ne impartasesti si noua din cunostintele tale sa fim si noi un pic mai destepte!

Va pup pe toate si va urez sa aveti o duminica minunata!

Tina si Maya
Pozele noastre
Botez Maya
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

sunt in sesiune... nu-i nimic de laudat, ba chiar la gradi cand am zis educatoarei care terminase sesiunea ca eu abia voi intra... s-a uitat cam lung la mine.... astazi ar trebui sa fac 2 proiecte la C. Inca nu le-am facut. Nu pot invata ca vrea si Oana sa invete cu mine, ba chiar si in locul meu . Am facut in schimb o gramada de mancare. Va pup, ma duc ca ma cheama Oana.

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna dimineatza fetelor,vasa aveti o saptamana buna...noi suntem ca dupa we...alex abia se misca desi vrea f tare sa ajunga la gradi

monica
http://community.webshots.com/album/526201867odZHaD
http://pg.photos.yahoo.com/ph/hapciu18/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Neata!
Ale s-a trezit la un moment dat azi noapte, a bantuit prin camera pana i-a dat Tony laptic, apoi a adormit dar tot geme, icneste, pufaie, ca si cum ar visa ceva sau...o durea-o iar vreun dinte... Oricum are de 2-3 nopti un somn tare agitat, nu sta locului o clipa, i-am scos si ce avea sub ea (ii pusesem cand a fost frig o plapumica subtire in ideea sa tina de cald ca invelita nu sta neam). Nu stiu ce are. Asa, singurii care ar mai putea sa apara ar fi caninii de jos, gingia e putin bombata dar nu mi se parea ca e gata gata sa iasa ceva...
Of, sunt ametita, nu ma pot nici eu odihni.
Ieri am fost afara 1 ora jumate, era parcul - minune mare - plin. O placere. M-am intalnit cu Andre_ea . Restul lumii probabil ca au avut alt program decat noi. Oricum, sper ca au plecat zilele alea geroase de tot.
Cristina spor la invatat. Bafta!

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Neta vecinele, astazi ma simt in forma maxima, sunt cu motoarele turate si am chef de munca....

Aissa, mititica de ea si saracii de voi, dar las' ca trece... si te fugareste ea prin parc...

www.babiesonline.com/babies/o/oana/" target="_blank">6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Cristina, te rog frumos trimite-mi si mie o lingurita din forma ta maxima. Hai ca nu e chiar asa mult! Eu sunt terminata: mi-e somn, mi-e rau...mi-e foame dar nu pot baga nimic in gura. Tare ciudate senzatii. Abia astept sa ajung acasa!

6+
I wish I were an angel...

Poze diverse

Mergi la inceput