Bazar pt ALEX (9)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Licitez nr 412 haina stofa portocalie Loreema.ofer 20 ron ca mai mult nu am.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Eu sunt de acord cu 20 Ron pt 412, ce zici Roandre?

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Licitez:

430. salopeta marinarel , bbc , pantalon scurt , nr 74 , 6-12 luni , ca de blugi (tomecica) - 10 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lighty spune:

licitez 417 - 20 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Si eu............,vad ca e bataie mare.
Licitez

439. Pantofiori din satin rosu, cam pt 8-9 luni (Cloreta) - 5 RON
437. body bbc , maneca scurta , in dungulite , 6-12 luni (tomecica) -4 ron
434. bluzita bbc , albastru , cu ursulet pe piept , nr 74 , 6-12 luni (tomecica)-5 ron
423. hanorac verde , cu gluga , fermoar si nasturei , 6-15 luni (tomecica)- 8 ron
426. bluzita alba , noua , 6-12 luni , cu guleras , in nasturei la spate [ poate fi purtata si cu nastureii in fata ] , bbc , 6-12 luni (tomecica) - 7 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

poz 430 - 11RON

Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ubita, 439. Pantofiori din satin rosu, cam pt 8-9 luni (Cloreta) - 5 RON erau deja licitati de catre buburuzica....dc mai vrei sa licitezi trebuie sa-mi spui un pret mai mare.

Loreema24, dc tu esti de acord cu pretul din partea mea nu e nici o problema.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Roandre sa pare ca nu am fost atenta..mea culpa...sa ma scuze buburuzica..licitez 6 ron.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

S-a supralicitat pt 439:
439. Pantofiori din satin rosu, cam pt 8-9 luni (Cloreta) - 5 RON –Buburuzica 2005 - 10 RON (Mar Ian 24, 2006 3:37 pm)

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

441. Costum bbc, galben pai cu pantalon scurt, dungi pe tricou si o ancora pe pantalonas, nou (Cloreta) - 7 RON, ce marime este, pt ce varsta???
440. Chiloti din plastic - Olanda - noi, pentru 4-5 luni (Cloreta) - 3 RON, in interior sunt din bumbac si sunt refolosibili putand fi spalati in masina de spalat?


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput