Bazar pt ALEX (9)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Loreema cum se liciteaza aici??Pe site, pe mesanger sau pe mail???Ca nu o vad supralicitand pe Buburuzica pe nicaieri la pozitia 439.Ce ati zice sa liciteza fiecare pt el si sa nu se transmita fetelor care monitorizeaza subiectul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

pana la urma cine a licitat ultima pt 439 ca nu vad nici un mesaj de la buburuzica cu 10 RON?

Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Licitez:

430-12 RON
434-6 RON
437-5 RON


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Din cate am inteles eu, bazarul apare si pe un alt site, asa ca poate fata liciteaza acolo. Oricum, ce conteaza e sa apara in lista de pe prima pagina. Parerea mea...

In alta ordine de idei, azi a ajuns avizul de la Loreema, dar nu pot sa ajung la posta, pt ca tocmai am fost la vaccin si stau la panda sa nu-mi faca febra. Sper ca maine sa ajung in sfarsit. Coletul e gata facut, doar sa-i dau drumul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Asa cum a spus si Andradanatalia bazarul mai este pe un forum si se tine aceeasi lista,deci Buburuzica a licitat pe celalalt forum asa ca eu am anuntat licitatia ei si aici ca sa se stie de ea.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

licitez poz 430 12.5 RON

Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Asa o fi...cam derutant,eu nu ma prea uit in lista...vad cine a licitat dupa mesaje.Oricum licitez urmatoarele

437 -6 ron
434 -7 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

AAA..ce era mai important,datorez scuze Loremmei.Daca accepta!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

quote:
Originally posted by ubita

AAA..ce era mai important,datorez scuze Loremmei.Daca accepta!!!



Stai linistita ca nu e nici o problema, fetele mai noi nu au de unde sa stie. Nu m-am suparat dar oricum scuzele sigur sunt acceptate

quote:
Originally posted by ubita

Asa o fi...cam derutant,eu nu ma prea uit in lista...vad cine a licitat dupa mesaje.



Tocmai de accea anunt licitatiile printr-un mesaj aici, ca sa fie usor de urmarit.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianami spune:

Licitez pozitia 421-7 RON.

mamica de superbebelusa (15 iulie 2005)

Iulia Anastasia

Mergi la inceput