Bazar pt ALEX (9)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Andradanatalia, dc ai ridicat coletul de la posta pls spune-mi ce produse ai primit ca sa le inverzesc in lista.

A mai primit cineva colet de la Loreema si nu sunt inverzite produsele???

Andreea_tx, ti s-a adjudecat haina si poti ca atunci cand te intalnesti cu Loreema sa o iei, sa-i dai ei banii.




Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cloreta spune:

Buna fetelor,

nu am mai avut timp sa urmaresc ce se intampla pe aici dar am vazut ca a disparut salopeta de bumbac si cu pantofiorii eferenti din lista. S-a incheiat licitatia?
Daca dac sa imi spuneti cum procedez.Cine trimite bani, probabil ca in contul pt puiul mic si cui trebuie sa trimit eu sau cum sa fac.
Imi cer scuze ca va sacai
Pantofiorii rosii de satin am sa ii probez fetei mele ca sa va spun mai exact cum ii vin la 8 luni.

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Imi cer scuze andradanatalia pt jignirea pe care ti-am produs-o. Daca nu iti revii curand iti platesc daune.

Aruncati cu bolovani, dar nu s-a pus nici o regula la bazar. Daca incalcam regulile intelegeam sa fiti asa suparate, dar cred ca puteati sa spuneti frumos ca se impune o regula decat sa ma atingeti in fel si chip ba cu piata, ba ca v-am jignit.

Eu am incercat sa il ajut pe acest copil anuntand fetele de pe alte site-uri despre acest bazar. Mi-am pierdut dreptul de a intra pe un Forum la care aveam prieteni pt ca am promovat acest subiect si acum sa ajungeti sa dati cu pietre pt un lucru care putea fi rezolvat omeneste...

Am sa licitez in continuare pt ca vreau sa il ajut pe Alex

Poz 430 - 18 RON


Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

renunt la poz 430

Luminita si Andrei Tudor (16 august 2005)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank">Bazar pt Alex

Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lighty spune:


am primit acum coletul de la mamagiuliei
tricou cu model marinaresc si tricou albastru su rosu

o zi buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Cloreta, pt ca au trecut cele 24 h de la ultima licitatie, acel produs a fost adjudecat si a fost trecut in sectiunea "ADJUDECAT - NEACHITAT".
Acum trebuie sa iei legatura cu lulu75 pe privat si sa stabiliti cum faceti schimbul (prin posta sau intalnire). Banii ii ii va achita cumparatorul fie direct in contul de pe prima pagina, fie ii va da Loreemei.

Incerc sa pun in lista de pe prima pagina si regulile de functionare a bazarului ca sa nu mai apara discutii, Va rog sa cititi si sa-mi spuneti ce completari mai trebuie sa fac.

Lulu75, deja discutiile pe care le porti nu isi mai au locul aici. Pls pt asta foloseste mesageria privata sau e-mailul sau YM. Nu as vrea ca acest subiect sa ajunga la ZZ din cauza acestor discutii.
Nimeni nu a aruncat cu bolovona, eu am sugerat votarea unei reguli si am cerut parerea pt ca nu era normal sa iau decizii de una singura ca si cand ar fi subiectul asta numai al meu. Fetele si-au spus parerea asa cum ti-ai spus-o si tu iar toate parerile sunt binevenite!
Cat despre restrictia pe celalalt forum...nu are rost sa discutam!!!
Dc vrei sa licitezi in continuare este ok, dc nu...asta e! Nimeni nu te va obliga, nimeni nu te va forta sa dai un pret pe care nu ti-l permiti, nimeni nu-ti va impune ce produse sa adjudeci!
Si cu asta am terminat acest subiect aici la bazar...dc vrei sa continuam folosim cele 3 optiuni enumerate mai sus!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Au aparut produse noi la bazar de la ubita!!!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

MAI ADAUG LA BAZAR

costum rosu din trei piese [ bluza , pantaloni cu bretele si hanorac] , gros , nou-nout , pt 6-12 luni - 15 ron

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Salutare fetelor!!!

Am gasit aici ceva produse interesante.....as vrea sa licitez pt:

1.Articolul 441 : Suma de 7 RON
2.Articolul 227 : Suma de 10 RON
3.Articolul 295 : Suma de 10 RON.

Mai vreao o informatie...costumasul de la pozitia 247 ce desen are pe piept.Ma intereseaza si acela.
Eu sunt din Timisoara,se trimit cumva coletele si ramburs?

Astept un raspuns in legatura cu produsele solicitate.Daca sunt licitate deja vreau sa stiu sa licitez iar.

Merci mult si astept.

Roxi 5+ si Rares 9. april.2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by tomecica

MAI ADAUG LA BAZAR

costum rosu din trei piese [ bluza , pantaloni cu bretele si hanorac] , gros , nou-nout , pt 6-12 luni - 15 ron

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Vreau si eu dimensiunile pantalonilor si lungimea hainutei... si a manecilor ... sa fiu sigura ca e bun de zuza mea... ca ea e mica si pitica si o imbrac si cu hainute pe care scrie 9 luni...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput