Desprecopii.com: Va ajuta? Cum si de ce?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Cum ma ajuta? Prin simplu fapt ca exista!
O gramada de informatii, sfaturi...si fara sa exagerez chiar prietenii se leaga aici!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

Oana & Marius
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

1. Da, ma ajuta foarte mult si am devenit chiar dependenta. Nu rezist o zi fara sa nu intru aici (doar daca sunt plecata si nu am acces la comp. sau probleme tehnice cu comp.)

2. Prin diverse informatii pe care le citesc, prin diverse sfaturi pe care le primesc atunci cand am vreo nelamurire si ... nu in ultimul rand, prin "prieteniile virtuale" pe care mi le-am creat aici (spun asta si am pus ghilimelele deoarece nu m-am intalnit inca personal cu nici o fata cu care conversez aici).

Sunteti minunati si continuati tot asa !!!!



Petro



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina costin spune:

Da ma ajuta foarte mult.Am gasit pe acest site informatii care daca le-asi fi aflat mai demult nu treceam prin multe,si-mi cresteam fetita ok.Asa am mai facut unele greselute.
Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Da, ma ajuta foarte mult. M-a ajutat sa trec peste temerile sarcinii, apoi a nasterii si acum temerile de a fi parinte si a nu sti ce sa faci in anumite cazuri. Cum spune si ooana se leaga si prietenii aici. . Este un super forum si un super site cu informatii diverse si bine documentate

Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)



www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sadaf spune:

cel mai bun sait,tinetio tot asa.imi pare bine ca vam gasit dc sant sfaturi ,intelegere,inteleptciune,seriozitate.ce mai santeti cei mai buni succes.nam intalnit asa sait ,deas dormi aici cu voi ce bine ar fii
multumesc ca existati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sadaf spune:

va iubim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sadaf spune:

va iubim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sadaf spune:

anda sant deacord cu tine si eu sant incepatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marrycalu spune:

Ma ajuta foarte mult,imi pare rau ca nu lam descoperit mai devreme,sunt mult mai linistita acum,nu trece o zi fara sa intru forum
30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Ma ajuta f.mult.Descoperi multe lururi interesante si utile .

Mergi la inceput