Desprecopii.com: Va ajuta? Cum si de ce?

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Oana MC spune:

de fain ce e DC-ul, eu uneori pierd notiunea timpului. stiu, asta e problema mea, dar asta spune ceva si despre DC.

mie imi place sa ascult povestile altora. fiecare au farmecul lor. si am de invatat de la ele. plus ca stilul fiecaruia de a scrie ma face sa imi imaginez ce fel de persoana e cea/cel care scrie.





Oana si Matei (25 februarie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanik spune:

Felicitari, DC!!

Mie imi place foarte mult acest forum si felicitari celor care au venit cu aceasta idee. Am avut multe de invatat si am cunoscut oameni diferiti care m-au ajutat sa ma descopar si sa devin invincibila indiferent de ce spune unul sau altul si sa ma gandesc numai la lucrurile importante din viata si, mai ales, sa ma gandesc ca am foarte multe persoane in jurul meu care tin la mine cu tot sufletul.

Am descoperit ca sunt puternica si ca pot depasi toate rautatile indiferent de la cine vin.

[size=2]Am mai descoperit ca exista unele persoane care permit altor persoane sa ma jigneasca in timp ce mesajele mele sunt editate.[/size=2]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by roxanik

Felicitari, DC!!

Mie imi place foarte mult acest forum si felicitari celor care au venit cu aceasta idee. Am avut multe de invatat si am cunoscut oameni diferiti care m-au ajutat sa ma descopar si sa devin invincibila indiferent de ce spune unul sau altul si sa ma gandesc numai la lucrurile importante din viata si, mai ales, sa ma gandesc ca am foarte multe persoane in jurul meu care tin la mine cu tot sufletul.

Am descoperit ca sunt puternica si ca pot depasi toate rautatile indiferent de la cine vin.




si cu ocazia asta ai mai facut o editare

Nushulica si finutza Ingrid(11.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanik spune:

Felicitari, DC!!

Mie imi place foarte mult acest forum si felicitari celor care au venit cu aceasta idee. Am avut multe de invatat si am cunoscut oameni diferiti care m-au ajutat sa ma descopar si sa devin invincibila indiferent de ce spune unul sau altul si sa ma gandesc numai la lucrurile importante din viata si, mai ales, sa ma gandesc ca am foarte multe persoane in jurul meu care tin la mine cu tot sufletul.

Am descoperit ca sunt puternica si ca pot depasi toate rautatile indiferent de la cine vin.


fara intepaturi va rog. Divergentele se rezolva in particular. Moderator

size=2]Am mai descoperit ca exista unele persoane care permit altor persoane sa ma jigneasca in timp ce mesajele mele sunt editate.[/size=2]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piscotica spune:

eu abia am aflat de DC si recunosc ca imi place f tare.Felicitari celor care au avut aceasta idee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kamymamy spune:

da ma ajuta foarte mult , dar din pacate nu prea am mult timp liber,ma multumesc doar cu cititul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyboy spune:

da, ma ajuta acest site!
desi nu l-am descoperit decat de cateva luni si nici nu am prea mult timp imi place, ma relaxeaza, aflu o gramada de lucruri noi!!!
intr-un cu vand e OK!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_miti spune:

Ma ajuta foarte mult!
Puteti vedea chiar aici pe forum niste subiecte speciale pentru fiul meu Alexandru.
Este suportul meu moral si la bine si la rau, si nu numai.
Multumec ca existi, DESPRECOPII!!!!!!!!!!!!!!!!


http://www.cat.pscomp.ro/yap/
http://pg.photos.yahoo.com/ph/ana_miti/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Forumul DC este singurul loc unde pot fi eu. Si unde gasesc intelegere, sfaturi si oameni dispusi sa ajute neconditionat. E mare lucru, mai ales in lumea in care traim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hanuska spune:

ma ajuta mult. imi place e o sursa de informare f buna si relaxare .

In viata nu e important sa ai carti bune, ci sa le joci bine pe cele pe care le ai. Josh Billings

Mergi la inceput