Sezatoarea canadiana (39)

Sezatoarea canadiana (39) | Autor: Donia

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65026" target="_blank">...38

quote:
Originally posted by Simonna

Donia cred ca pe alt subiect am citit de rasfatul tau cu pantofii (ia, uite, mi-am raspuns singura pe ce subiect am citit, ar trebui sa dorm mai mult...!), astept si eu niste sugestii, ca mie nu-mi prea iese incaltatu' pe-aici, pe unde ma invirt ori aleg doar chestii care bat suta de dolari pe-un picior ori nimic nu-mi place!


Oh, Simonna, eu sunt pretentioasa rau la pantofi si la haine, ma uit, ma invart, probez, plec, ma intorc, iar ma uit, etc, etc. Pantofii astia care m-au incantat i-am gasit la Sears si erau si cu reducere de 50%, asa ca am dat doar 40 de dolari pe ei. Dar sunt sport si acum caut de o saptamana ceva mai elegant si... ioc! Mai vad eu... de aia e bine sa fac cum spune sotul meu... iti place? Cumpara! Chiar daca imi trebuie sau nu, ca dupa aia caut cate ceva cand imi trebuie de-mi ies ochii din cap!
Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cricor spune:

Catalina,
La Multi Ani! Laurei, sa fie sanatoasa, fericita si sa aiba o viata frumoasa (si voi pe langa ea).

Corina
Cumparati o felicitare pentru George!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588&whichpage=1/" target="_blank">Ajutati-l pe George!
www.cuzuc.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurajr spune:

Bebitzu, condoleante pt mama ta...Dzeu sa o ierte !

Denisam, multa sanatate si nastere usoara, bb sanatos si mancacios si neplangagios !

Eu azi stau acasa cu fetita ca e racita, toata noaptea a tusit, stranutat, suflat nasul...

Scarlet O'Hara : Si maine mai este o zi !
Laura si shoricutzu' Otilia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CataD spune:

Corina, Denisa multumesc mult de urari!
Va invit pe toate la un tort si o sampaie!

Catalina si Laura (12 ian 2004)
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58588" target="_blank">Ajutati-l pe George!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinia spune:

Catalina felicitari printesei, Laura.
Sa creasca sanatoasa, norocoasa si sa va bucure.

Pupicei

Karina mamica lui LUCIAN (23 februarie 2005)


Oare cit avem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

La multi ani fetitei voastre, CataD, sa creasca frumos si sa fie fericita! Si de ce nu, felicitari si tie pentru isprava de acum 2 ani!
Laura, imi pare rau pentru Ioana, e mai bine azi?
Denisa, ceva nou? Se mai aseaza Emma in directia cuvenita?

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Catalina, La multi ani Laurei! Sanatate, bucurii si numai bine!


Denisa, nastere usoara si bebe sanatos!


Laura, sanatate multa puiului tau!


Elena, bine ai revenit din vacanta! Sper sa ne auzim zilele urmatoare.

Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinia spune:

Laura sanatate fetitei. I-a mai trecut? Cum se mai simte?

Karina mamica lui LUCIAN (23 februarie 2005)


Oare cit avem?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Mai apar si eu aici cu cate o intrebare, din cand in cand...Am trimis sotului meu actele pentru sponsorizare joia trecuta, cu recomandata, din Bucuresti, si trebuiau sa ajunga se pare in 5 -7 zile...azi s-a implinit saptamana si inca nu au ajuns...el sta mai departe de Toronto, probabil ajung intai acolo si apoi in alte orase, mai mici...Vroiam sa va intreb, daca mai stiti si ati avut de trimis acte, , cam cat timp a durat pana a ajuns o asemenea recomandata din Romania in Canada?n-am stare pana le stiu ajunse,ca erau si originale...

Va pup...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

arinna,cam 10 zile fac pe drum cu weekend-ul inclus(par avion si recomandate).Mie mi-au spus la post canada ca abia dupa 2 sapt. daca nu ajung scrisorile are rost sa fac reclamtie.

ange,mamica de 2ori

http://community.webshots.com/user/kamilia123

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

ce parere aveti despre siropurile de tuse pt. copii? ascultati stirile? daca nu am ce face ma uit la stiri si ma ingrozesc
moamaaa daca sunt normali canadienii astia?!?!

ange,mamica de 2 ori

http://community.webshots.com/user/kamilia123

Mergi la inceput