Ajutor! Cont si parola pierdute

Ajutor! Cont si parola pierdute | Autor: monica

Link direct la acest mesaj

am o mare problema...... va rog mult sa ma ajutati!! Anul trecut prin ian parca mi-am facut cont...dar pana in dec2006 nu am mai intrat aici...... Cand am reintrat pe site, am introdus user name-ul si parola si surpriza: nu eram eu aia!!! Va rog din suflet sa ma ajutati sa-mi descopar contul meu... ce date va trebuie ca sa -mi descoperiti contul vechi... imi cer scuze ca am intrat in contul altcuiva, da de 2 zile - de cand am observat- ma chinui sa-mi recuperez contul.....
Adresa de mail la care astept raspunsul dv: monicalaura1977@yahoo.com
Va multumesc

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Moniiii..gasiram contu mey..cred!lauramonica...asta e?
Te pup.
Edit..deci fata n-a fost rau intentionata.A uitat user name-ul..si crezand ca isi facuse user cu "monica" simplu..a bagat acest user name si parola ei.Culmea e ca s-au potrivit!Iar fata n-a observat pana azi sau ieri,cand a postat un mesaj si a vazut ca are vreo 600 ,ea nepostand pana acu prea des,pt ca n-a avut net.
Asa ca din una in alta,vorbind pe chat am incercat s-o ajutam..io zic ca am reusit..da acu sa vedem daca asta i-o fi contu si cum faceam cu cealalta monica..
Pupici.
POZE


Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

N-am inteles nimic
Contul "monica" este al unei fete inscrisa in 2002, tu zici ca te-ai inscris abia anul trecut. Cum ai scris de pe contul ei? Te-a lasat ea? Din greseala? Care din voi e graviduta de ian-feb 2006 care naste pe 10 feb, ca vad ca este scris la subiect si cu contul "monica" si cu contul "lauramonica".
Explicati da' asa mai babeste ca eu n-am mai inteles nimic de la "te pup"-ul Leditiei

Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Leditia spune:

Oana..si eu care credeam ca am explicat mai bine decat suficient.
Deci monica(fata care cere ajutor,asa o cheama) s-a inregistrat in ian 2005 parca.Intre timp n-a mai avut net si a revenit acu in dec.Fata uitase cu ce user se inregistrase aici si a bagat userul cu care a crezut ea ca s-ar fi inregistrat si parola.S-au potrivit.Intre timp a postat la un sub si a vazut ca-i apare in stanga ca are 600 si ceva de mesaje si ca-i din Bucuresti..ea fiind din Bacau.Atunci si-a dat seama ca ceva nu-i in regula..si nu stia..ori i-a intrat ei cineva in cont si i-a modificat datele si-a postat,ori ea a intrat in contul altcuiva crezand ca-i al ei.
E ca si cum eu mi-as uita userul..revin peste un an si bag celalalt nume al meu A(ca mai am unu) crezand ca ccc cu ala m-am inregistrat..numa ca supriza,exista un cont cu numele A si are aceeasi parola pe care eu o folosisem..Si de fapt intru in contul ei,iar contul meu..asta leditia sta bine mersi nefolosit..

Acu singurele fete care au un nume Monica si-s din Bacau era lauramonica si inca o Monica cu un nume de fam..si care sa fie si membri noi..Asta dupa lungi cautari...
Da ea era ocupata sa scrie aici pe forum,noi pe chat o intrebam daca ala e contu ei..cel cu lauramonica..si n-am primit raspuns..Asa ca astept sa confirme sau sa infirme.
Daca nici acu nu s-a inteles..ma dau batuta..
pup iu oana.
PS..moni..daca mai ai ceva de adaugat sau de modificat la ce-am zis eu..spune..



POZE


Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica spune:

bey, io st monica si nu înteleg cum e posibil, dpdv tehnic, sa poata lua cineva numele meu si sa intre cu o alta parola ???!! nu ca m'ar isteriza în mod deosebit subiectul, dar intra cine shtie ce dement si scrie cine shtie ce porcarii în numele si pe contul meu de ma trezesc "zugravita" în cine shtie ce imagine....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by monica

bey, io st monica si nu înteleg cum e posibil, dpdv tehnic, sa poata lua cineva numele meu si sa intre cu o alta parola ???!! nu ca m'ar isteriza în mod deosebit subiectul, dar intra cine shtie ce dement si scrie cine shtie ce porcarii în numele si pe contul meu de ma trezesc "zugravita" în cine shtie ce imagine....

"La sagesse, c'est d'avoir des rêves suffisamment grands pour ne pas les perdre de vue lorsqu'on les poursuit."

Se pare ca n-a intrat cu alta parola... din cate am inteles io... A intrat cu parola pe care ea o avea la contul... si a mers... asta inseamna ca si parola ta si parola ei sunt aceleasi... Cred ca sunt sanse f.f.f. mici sa se intample asta... adica din greseala sa intri in contul altucuiva (crezand ca e al tau) si sa se potrivesca parola... dar uite ca se poate

Sau... mai babeste...
Monica din Bacau isi face un cont cu useru "X" si parola "1234"
Nu intra o vreme... si din aduceri aminte cred ca useru ei este "monica". Vrea sa se loggeze, scrie "monica" la user si la parola "1234". Si merge... Concluzia contul ei "x" si contul "monica" au aceiasi parola. Eu asta am priceput...

Asa ca monica schimba-ti parola... si nu o sa mai aiba cum sa intre in contul tau.



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joxy spune:

Muniq, pune si tu o parola de genul "dudutzu liftierul" si nu o sa se mai repete problema. :)

Inclin sa cred ca a fost o problema tehica daca nu cumva parola ta, monica, era... banala.

Cu respect,
G.

Suntem urate... si ne tarim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Aceasta problema a fost solutionata dar nu a fost de natura tehnica. Le multumesc pentru sprijinul acordat in solutionarea cu succes a ei.

Marius Pernes
home page - www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput