Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crengutza spune:

Dr. Adrian Stanciu de la Budimex!Un medic excelent care rezolva orice problema intr-un timp record.Ce nevoie aveti de "medici" care va acorda o ora pentru a va spune bazaconii?Subscriu la tot ce s-a scris de bine despre el.In plus, e si OM.Toata stima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danina spune:

Inaioana subscriu pt dr Stanciu la fel un pic cam ocupat insa bun profesionist si doar asta conteaza.

Eu cu fetita am avut o convulsie febrila si am ajuns la Grigore Alexandrescu ca era mai aproape insa am dat acolo de o dr f buna Dr Oprescu e si la Biomedica ii multumesc pt tot.



Danina Diana - strengarita familiei
PAULA-DIANA *** Raza de soarePoze 2006DIDIUTZA
[red]PETRCERE PAULA DIANA 1 ANISOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vivi.vio spune:

Stie cineva cum poate fi contactat(un nr de telefon sau la un cabinet particular) d-nul dr. Jianu, care este Sef Sectie Ortopedie la Spitalul Grigore Alexandrescu?
Multumesc anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreena spune:

Conferentiar
Dr. Mihai Jianu
Catedra de Ortopedie Pediatrica, Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davilla", Bucuresti.
Sef Sectie Ortopedie si Traumatologie Pediatrica, Spitalul Clinic Central de Copii "Grigore Alexandrescu", Bucuresti

Spitalul Clinic Central de Copii
"Grigore Alexandrescu"
Bd. Iancu de Hunedoara nr. 30-32,
Sector 1, Bucuresti, Romania
Tel: +40 1 6504194/151
Fax: +40 1 3127938
Mobil: +40 093 361 320
Email : mjianu@yahoo.com


Poze cu toata Familia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vivi.vio spune:

LOREENA,
MULTUMESC DIN SUFLET.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunt_mamica spune:

pt mamicile din pitesti-DR.PETCU mi se pare super.are cabinetul pe langa spitalul de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arita spune:

Dr.Mihaela Marcu Cristescu la clinica Medlife, un medic f.f.bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:

pt vivi.vio in special , si "Bucuresti "in general - dr Mihaela Musetescu este un excelent dr pediatru ,datorita ei Bella a mers ca sa zic asa " sanatoasa " la ambele operatii pe cord , ne-a dat nu doar indrumari medicale ci si de puericultura si educatie a bebelei,se implica foarte tare , iubeste copii , este medic homeopat , si vine acasa la orice ora este citata !
De mentionat ca acorda consultatii doar acasa !
tel:07222 283 288





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

De Ivascu Cristina ce stiti?

mamica de baietel de decembrie 2003 si de fetita de august 2005
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns July25 spune:




Pe d-na POP ARMIDA de la Policlinica Vitan, eu una, nu o recomand.
Este dr.baietelului meu si in afara de faptul ca se sta la coada la ea cate 3-4 ore pt.ca intarzie mereu si apuca sa se faca o coada la usa de iti vine sa iti iei campii, daca nu cotizezi suficient nu primesti pe retetele gratuite decat medicamente de doi bani. Am ramas la ea doar pt.ca era aproape dar de fapt de cele mai multe ori, cand erau probleme mergeam la "particular".

Bine ca ne mutam ! Imi da recomanda cineva un dr.pediatru bun aproape de Calea Plevnei ( in afara de cei de cei de la Medicover ) ?

July25,cu bb Maria in burtica si Andrei (30.11.1996)

Mergi la inceput