Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dani_da spune:

O recomand cu mare caldura pe Dr. Denise Stanescu, Medicover, Victoriei.
Iubeste copii si stie sa se poarte cu ei, sa nu ii sperie.Este extrem de atenta la fiecare detaliu. Are experienta, e sigura pe ea si nu te da pe usa cabinetului afara fara sa termini ce ai de spus sau de lamurit.
Singura nemultumire este ca nu raspunde intotdeanua la telefon cand ai nevoie de ea. Este foarte ocupata.

Pe doctorita Carmen Tanasescu de la CMU nu o recomand!! Am fost la ea si venise cu gripa si tusind la cabinet. Mi-a imbolnavit copilul cu care ma dusesem la un simplu consult periodic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Dau si eu o bila alba ptr Dr.Denischi Maria de la policlinica Dorobanti. E o tipa super calma, mamoasa, pana acuma sunt super multumita de ea. Plus ca a venit si acasa de cate ori am avut nevoie. Miruna o place tare mult si rade de cand o vede pana pleaca.

Madau si Miruna (15 dec 2005)
POZICI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">ASA S-A NASCUT MIRUNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Propun si eu pe cineva din Ploiesti dar nu-i mai stiu numele mic .Are cabinet pe Bd Republicii , pe partea dreapta cum mergi spre Nord .E o super doctorita :Pupazescu (Maria cred dar nu-s sigura ) .
In schimb nu recomand nimanui pe tampita de Nicolae Hairia care a facut medicina cu femeia de serviciu dupa diagnosticele pe care le da .

Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns merib spune:

Votez si eu ptr. Dr. Stanciu Adrian- un doctor f.f.f bun- insa cam zgarcit la vorba - parerea mea! Eu merg la cabinet la dumnealui de 2 ani si jumatate si deseori am impresia ca nu am apucat sa-l intreb tot ce vroiam ptr. ca este mereu pe graba; la telefon trebuie sa insisti ca sa-ti raspunda, fiind destul de ocupat; in orice caz am mare incredere in dumnealui ca doctor!!
O recomand cu caldura si pe dr. ADELA RADULESCU de la Emilia Irza -un doctor f. bun si un om deosebit care-ti raspunde la orice ora din zi si din noapte la telefon si este f. draguta.
Sa cresteti mari si sanatosi,
mami de gemeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vivi.vio spune:

O recomand calduros pe d-na dr. Mares Lucia de la Centrul de recuperare... din cadrul Spitalului Budimex.E dr. de medicina fizica si recuperare.Consulta cu dragoste si cu mare atentie la orice detaliu,da tratamentul adecvat si iubeste copiii.
Ma intereseaza daca printre doctorii/doctoritele enumerate aici exista sau imi puteti recomanda vreunul/vreuna care sa intruneasca un set de cerinte ale unei mame fff.pretentioase pentru un copil cu un stop cardiorespirator la activ.V-as ruga daca cunoasteti o asemenea persoana sa-mi scrieti si mie.
Pe scurt imi doresc sa fie un/o f. bun profesionist, sa aiba rabdare,, sa vina acasa ori de cate ori copilul are vreo problema mai grava, sa imi raspunda la telefon cand am nevoie , sa stie unde sa ma trimita cand e vorba de dr. de specialitate si sa ma indrume permanent in probleme de nutritie.Stiu ca e greu de gasit un asemenea medic, dar cine stie, poate ma puteti indruma prin prisma experientelor voastre.Nu conteaza costurile.
Multumesc anticipat.

D-na dr. CULCER se apropie de dorintele mele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

In Cluj, Clinica Pediatrie III, dr. Mariana Muresan, medic pneumolog. fff bun.

Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.

"And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns omi308 spune:

Vivi Vio - dr culcer intr-adevar se apropie cel mai mult de cerintele tale daca intr-adevar pt tine nu conteaza costurile. un om deosebit si un medic care se ocupa in mod deosebit de cazurile speciale cum este al tau din ceea ce scrii. succes si mai ales multa sanatate.
oana mama Corinei - botosica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vivi.vio spune:

Omi, multumesc.
Si eu am recomandari de la 2 mamici despre dansa si cred ca ne vom programa saptamana viitoare.
Din cate am inteles vine si acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudiasabou spune:

Pentru ZALAU va recomand pe d-na Dr.Manaila Liana .Eu sunt foarte multumita de dansa.Are un cabinet particular pe Str.Crisan,In spate la Mag.Nazareth.Analizele pentru bebe se pot face la Salvosan Ciobanca sau la Laboratorul D-nei Dr.Haller.Va pup si sanatate voua si la copii vostrii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana-alexia spune:

Si eu sunt pentru dr Stanciu Adrian de la Budimex,am mers o perioada de timp la dumnealui la cabinet.
Acu mergem la dr. Marcu la Medlife si dansa este un doctor de milioane,este foarte atenta cu copilul de cate ori mergem la control si sunt ffff multumita de dansa.

DANA & ALEXIA

Mergi la inceput