Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 71

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sara_Maria spune:

Dr. Cotrut Liliana ex. Budimex, acum are propriul cabinet langa Banu Manta, este o femeie SUPER. Medic bun, foarte calda cu copiii, la capitolul comunicativitate jos palaria. Era foarte apreciata la Budimex, cunoaste tot spitalul, a lucrat mult urgente si garzi, deci a intrat in contact cu multe cazuri mai mult sau mai putin deosebite, deci experienta mare.

Pe fetita mea o stie de la varsta de 4 zile. Suntem super multumiti de colaborarea cu ea. Raspunde la telefon la orice ora, daca nu e disponibila ori suna inapoi ori cel mai putin raspunde printr-un sms cu indicatii rapide.

Sanatate multa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babysica spune:

Bravo si felicitari pentru intiativa. As avea de un pediatru bun cu psecializarea gastroenterologie in Bucuresti, fetita mea are des probleme cu burtica si as vrea sa o duc la un medic bun. Pe cine mi-ati recomanda? As prefera la un spital de stat, nu am mare incredere in medicii din privat.............

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns astridhappy spune:

Cristina Ivascu, in Bucuresti. Pe baietelul meu il site de cand s-a nascut si nu a gresit niciodata un diagnsotic, chiar si atunci cnad a fuact "consultatia" prin telefon, atunci cand nu am putut ajunge la ea si nici ea la noi (eram in strainatate). Relationeaza foarte bine cu copilul si are o mare experienta si disponibilitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia33 spune:

Luminita Cobac - Sanador (spital). Foarte atenta, cu multa rabdare, relationeaza foarte bine cu copiii, nu da medicamente aiurea, da sfaturi multe inca din primele zile dupa nastere, e un bun tratament "anti - anxietate" pentru parinti:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simzaharia spune:

M-ar interesa si pe mine un pediatru bun in Lugoj care sa fie si medic de familie. Noi ne-am mutat de curand din Timisoara si aici nu stim unde sa inscriem bebele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EricS spune:

mie la Ploiesti,dar cred ca e si in Campina..mi se pare f buna dr Sumbasacu..cu ea am nascut,nu primeste nimic si isi face treab ca l carte si f bine..sunt f multumita de ea...era la campina ca neonatolog la spital...dar am auzit ca are cbinet si prin Ploiesti acum....e f buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_d_i spune:

Buna,
Si noi suntem de curand ''mami si bebe'' si cautam un pediatru bun in Caransebes. Daca e printre voi cineva care stie un medic bun, va rog sa-mi dati de stire.
Pana atunci...numai bine tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

La Budimex, dr. Stamate este foarte bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SuperMami_1 spune:

Dr Livia Sorohan, este placuta la vorba, meticuloasa, interactioneaza bine cu bebelusul, nu se arunca usor la tratamente, este pro-alaptare .
O gasiti la CMU KIds la Opera center

Miha, mamica fericita de Rares (11.03.2007) si Vlad (02.04.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clodial spune:

Buna ziua,
Si noi avem un bebe si ne-ar fi util un medic care vine acasa. Va rog sa ne dati un contact pentru a lua legatura cu medicul Burlacu.
Va multumesc anticipat!

Mergi la inceput