Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 70

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamade2 spune:

Buna seara. Va rog din suflet, m#259; poate ajuta cineva cu nr de telefon al doctorului Miu Nicolae din Cluj? Mii de multumiri si sanatate tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamade2 spune:

Chiar nu stie nimeni datele de contact ale doctorului Miu din Cluj?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura.carol spune:

Din experienta proprie in Bucuresti ii recomand pe urmatorii :dr. Marcu de la Medlife si Stanciu - eu merg la cabinet- medici pediatrii ff buni pentru diagnostic, dr.Burnei de la Budimex -ortoped pediatru, dr.Lesanu de la Grigore pentru gastroenterologie, mai consulta si la Sanador

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura.carol spune:

Nu stiu daca ati vazut campania celor de la PRO TV si OMV cu titlul Doctore esti un erou ( pentru cei care nu au plecat in alte tarii, si stau pe salariile mizere, desi exceleaza in ceea ce fac : dr.Burnei de exemplu ) aici este concursul prin care doctorii care castiga primes o bursa
http://erou.stirileprotv.ro/inscrieri.php?page_ID=12
Daca stiti vreun doctor care v-a ajutat mult acum este momentul sa va spuneti povestea.
Laura mami de Sofia 11 luni si Denisa 5 ani si 8 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Dr. Dana Campean din Cluj Napoca. Un medic foarte bun si calm, nu da antibiotice decat cand e absolut necesar, suntem foarte multumiti de ea.

Ani de Stefana (23.01.2008)

Daca va plac pozele mele, un vot va rog www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui1 si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=vara%202011%20amintiri%20de%20vacanta&page=22" target="_blank">pui2

ZERO toleranta pt lipsa de toleranta fata de copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catod spune:

Subscriu si eu la mesajul scris de Nemernica.
Si noi de aproape 2 ani mergem cu toata increderea la doamna dr.Bidiga Raluca.
Se comunica foarte bine cu dansa,calma si cel mai important, raspunde la telefon.
Daca sunteti in cautarea unui medic pediatru la spitalul de pediatrie Medlife, v-o recomand!

Sanatate tuturor

_

Cami si Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikic spune:

Buna

Ma poate ajuta cineva cu informatii referitoare la pediatru Dumitrescu Laura?
Tot ce stiu e ca este si medic de familie si poate fi gasita la Gral Medical.

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LarisaP spune:

Buna,

In curand va sosi bb si am nevoie de un mic ajutor din partea voastra: ce medic pediatru cunoasteti in sectorul 5 (daca se poate pe langa cartierul Salaj)? Daca se poate sa vina si acasa in caz de urgenta.

Multumesc din suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anne27 spune:

Buna ziua tuturor,
Am o mare rugaminte: cine ma poate ajuta cu pareri (fie ele si subiective), despre d-na dr. Viorica Dogaru, medic pediatru de familie?
Am tot alergat din pediatru in pediatru cu bebelul de cand s-a nascut (8 luni), toti sunt buni cand bebe este sanatos insa atunci cand ai o problema si ai intradevar nevoie de expertiza lor, te lasa in plop - cel putin din experienta noastra cu doctorii pediatri cu care am colaborat pana acum...
va rog frumos, daca a fost cineva cu bebe la dr. Viorica Dogaru, v-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta cu cateva info.

Multumesc anticipat.
anne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Citat:
citat din mesajul lui mamade2

Chiar nu stie nimeni datele de contact ale doctorului Miu din Cluj?


Din pacate, dr. Miu este foarte bolnav, nu prea mai consulta. Incearca sa gasesti pe altcineva pregatit de el, daca vrei am sa incerc eu sa gasesc pe cineva. Care este problema?

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput