Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 67

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cerulet spune:

Buna ziua . Am o fetita de 2,5 luni si am ca pediatru pe Dr. Maruntelu Silvia . Imi puteti da cateva impresii..? Desi este draguta si raspunde mereu la telefon , la ea toate sunt normale. Am fetita cu nasucul infundat de 2 saptamani si nu reusesc sa rezolv cu nimic din ce mi-a dat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutapopii spune:

Buna ziua,
Am o fetita de 5 zile. Locuim in sectorul 6 aproape de Cora Lujerului si ne intereseaza gasirea urgenta a unui medic pediatru bun in zona. Astept cu nerabdare raspunsurile voastre.
Pupici!
Ilenutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancuMaria spune:

hello,
dr. Bejan Corina (Euroclinic si isi facea garzi in Gr. Alexandrescu)mai stie cineva ceva?!
super om si super medic :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stancuMaria spune:

dr. Cobac o gasiti la Euroclinic - tot la neonatologie! supermedic :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaiuu spune:

Dr. Bar Gabriela se poarta adesea urat cu pacientii. Nu am fost deloc incantat nici de atitudine, nici de tratamentul copilului. Nu o recomand.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crasty spune:

Buna ziua tuturor! Am o rugaminte: doresc sa apelez la dr. Mircea Santimbreanu pentru fiul meu de 10 luni. Acum 10-15 ani mama obisnuia sa-l cheme acasa cand avea probleme cu fratele meu mai mic. A fost intotdeauna multumita de servicile dansului. A aparut insa o problema: ea nu mai are nr. dansului de mobil. Pentru a scuti un drum la Policlinica Eforie va rog sa ma ajutati cu un PM, care il aveti. Va multumesc anticipat!
PS: Sper ca mai face domicilii nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_helena spune:

Stie cineva pe Dr Cristina Becheanu unde o pot gasi la privat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanavla1974 spune:

foarte bun medic pediatru in bacau este si dr Diana Melinte de la Medical Top

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adistoica66 spune:

daca are cineva un carucior sau un patut pt. o fetita si bineinteles daca doreste sa le doneze , va rugam sa sunati la 0721088394

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Crasty

Buna ziua tuturor! Am o rugaminte: doresc sa apelez la dr. Mircea Santimbreanu pentru fiul meu de 10 luni. Acum 10-15 ani mama obisnuia sa-l cheme acasa cand avea probleme cu fratele meu mai mic. A fost intotdeauna multumita de servicile dansului. A aparut insa o problema: ea nu mai are nr. dansului de mobil. Pentru a scuti un drum la Policlinica Eforie va rog sa ma ajutati cu un PM, care il aveti. Va multumesc anticipat!
PS: Sper ca mai face domicilii nu?

te-ajut cu mare drag daca iti activezi PM

Mergi la inceput