Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns otilix spune:

am cautat in forum, dar nu am gasit nimic despre dr coriolan ulmeanu. noi mergem maine la el la sanador, dar stiu ca e si la grigore alexandrescu. nu a mai fost nimeni cu copilul la el?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

cunoaste cineva pe dl sr Daniel Stanescu de la Policlinica Titan?

my baby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

quote:
Originally posted by Noe

quote:
Originally posted by Georox

Noe, sotul a fost cu fetita la Budimex si bineinteles ca fara progamare nu a reusit sa rezolve nimic. Nu mai are cabinet in Rahova ci in Aparatorii Patriei. Aici ai fost si tu ? Daca da, poti sa imi dai adresa execta si un nr de telefon la cre raspunde totusi cineva? Multumesc mult!






raspund cu intarziere
cabinetul e intr-adevar pe la Oltenitei/Berceni, pe stradute- noi am cautat mult pana sa dam de el-, se fac programari la nr asta: 0724579372- cereti acolo informatii despre cum sa ajungeti, raspunde o asistenta insa nu mereu, dupa ora 14-15 parca

sanatate multa!




Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

The moment scatters.
Motionless, I stay and go: I am a pause




si cat este consultatia?




50 RON !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zambilik spune:

Salut! Sunt noua pe forum si as vrea din partea parintilor o recomandare, un chirurg pediatru bun in cluj sau tg mures.
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moka spune:

Am si eu nevoie de o recomandare pentru un medic homeopat si un ortoped ambii foarte buni si ambii din Bucuresti. Baiatul meu ne-a terminat psihic cu racelile de cand cu gradinita si am zis sa incercam si ceva remedii homeopate, stie cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brigita spune:

quote:
Originally posted by zambilik

Salut! Sunt noua pe forum si as vrea din partea parintilor o recomandare, un chirurg pediatru bun in cluj sau tg mures.
Multumesc!


D-nul dr. Pal, spit.jud. Tg Muressi sanatate multa.

BRIGITA mami de TIMEA(13.11.2001) si ADRIENN(16.10.2004)
desene TIMEA ... ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MikyP spune:

Eu va recomand pediatrul Valeria Herdea, E uneori mai aspra dar cel putin stie cum sa-ti explice tot ce trebuie sa stii despre copilul tau. daca vreti s-o cunoasteti mai bine, am gasit ceva cu ea RECLAMA. ca sa va faceti o idee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urziceanu spune:

Stie cineva un medic orelist bun in Craiova?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

intreb si eu: nu actualizeaza nimeni lista cu doctori de pe prima pagina?

acum o recomandare: dr. Floristeanu Maria, la Targu Mures, am fost la ea si ne-a placut foarte mult

votati pentru noi www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=14" target="_blank"> aici ("DavidsiMara") si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank"> aici ("labotez"). va rog nu confundati cu "labotez1"


noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia83 spune:

buna. stie cineva vreun pediatru bun in Rm. Valcea? nu stiu daca s-a mai scris ca n-am cautat prin tot topicul.
multumesc



Poze Iulia 32 in asteptarea unei gogosici



Nu lucrez in weekend-uri si in zilele care se termina cu ” i ”

Mergi la inceput