Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mso2006 spune:

CEL MAI BUN MEDIC PEDIATRU DIN PLOIESTI ESTE DR. ADAM MIHAELA DE LA POLICLINICA CINA. ARE CABINETUL SI LA MEDIURG

ONCIOIU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mina spune:

salutare tuturor!

Vizigotului meu tocmai i s-a pus un diagnostic prezumtiv de astm. Am mare nevoie de un pediatru specializat in asa ceva. Imi puteti recomanda un medic?

A, sunt din Bucuresti, in zona Titan, dar e ok o recomandare oriunde.

Va multumesc anticipat



Mina si
Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati
din:09.09.2004
http://community.webshots.com/user/vizigotu
http://community.webshots.com/user/vizigotubaiatmare

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57655" target="_blank">cronicile vizigotului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

noi am fost la Cluj, la Pediatrie II, la dr. Mihai Militaru, e tanar, foarte pasionat, si nu asa de ocupat ca cei mai in varsta si mai renumiti (Miu)...

mama de ciuchiluti :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelamatei spune:

Oradenilor, pe unde sunteti?
As dori si eu informatii despre un medic pediatru si un homeopat bun.Mersi anticipat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oprietena spune:

Cred ca dr TAROPA DANIELA, policlinica Vitan, ar trebui scoasa de pe lista medicilor recomandati. Din ce am citit in pag anterioare cam toate fetele au plecat de la ea. Eu sunt urmatoarea pe lista nemultumitilor. Daca as fi stiut parerile mamicilor nu m-as fi dus la ea. Ultimul lucru care a pus capac: in luna noiembrie merg cu baietelul la control, febra, tuse, muci, tot tacamul, (de ce nu am sunat inainte pt programare?? Urgentele le primeste numai in anumite intervale din timpul programului (mai nou, tre sa iti faci programare pe internet pe siteul ei, sa fii inscris, sa ai parola-eu ma chinui de pe 01.11.07 sa ma inscriu, nu pot), nu raspunde la telefon...In fine, pune diagnostic, da tratament, lunea urmatoare sa ne prezentam la control. Ma infiintez cu copilul la usa ei, exact in periaoda ploilor alea nasoale...stupoare, pe usa scria mare dr este in concediu, mergeti la dr x care ii tine locul, iar faza cea mai tare, respectivul dr inlocuitor avea program invers decat al ei in ziua respectiva. Imi venea sa urlu de nervi, facusem drumul degeaba,cu copilul in brate, de la Titan la Vitan pe vremea aia oribila!
Acum ma chinui sa imi iau fisa copilului de la ea dar cine mai stie cand o gasesc, la ea programul cred ca se schimba in fiecare luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bdiana spune:

[font=Times New Roman][/font=Times New Roman]
Buna tuturor! Azi am intrat pe acest subiect si mi-a luat ceva timp pana am citit cele 42 de pagini....dar ceea ce ati scris este foarte util pt fiecare mamica.....Eu stau in Stefan cel Mare si cam peste o luna il astept pe bebe...asta daca nu are el alte planuri si vine mai devreme....ideea este ca ma intereseaza sa "achizitionez"un medic pediatru profesionist dar si om adevarat....as vrea sa va cer sfatul , poate ma ajutati sa decid intre:
DR. CRACIUN{cantacuzino}
DR. CIUREA{CANTACUZINO}
DR.DENINSCHI{CLINICA DOROBANTI}
DR. de la SPITALUL CLINIC GR. ALEXANDRESCU
varog mult....daca aveti inf legate de pretul consultatiei pt vreunul dintre ei sa ma ajutati....multumesc anticipat!
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bdiana spune:


Sper sa imi raspunda si mie cineva.....va rog
Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

Diana, daca dupa 42 de pagini nu te-ai hotarat... I-ai pe rand si vezi plus si minus la fiecare si daca nici asa nu merge du-te la fiecare si vezi cu care te intelegi mai bine.

fianna cu www.flickr.com/photos/14295400@N03/sets/72157603680539275/" target="_blank">printisorul Matei
(01.08.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi_p13 spune:

as vrea si eu mai multe detalii despre dr.Campean Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilia_99 spune:

subscriu la dr. Ana Culcer, de la Municipal, Bucuresti.
Pe linga experienta de o viata se vede pasiunea cu care isi face meseria!

Va multumim!

Mergi la inceput