Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana-brindusa spune:

as vrea sa vb cu tia.si bebe al meu e in aceeasi situatie.eu a programare la dr.Marcu, insa sunt surpinsa de ce ziceti, ca se sta la coada...cu programare???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mickyyy spune:

ana, eu am mers la dr. marcu aproape 1 an de zile.
De cateva luni au introdus sistemul cu programari. Daca esti printre primele persoane de pe lista la programare (primele 2-3) ai sanse sa intri repede, daca esti mai la coada listei....poti astepta si o ora, se fac si liste separate de programare si le intercaleaza.
Doctorita in sine e buna, dar mie personal a ajuns sa nu-mi mai placa. Aceleasi medicamente (care nu se gasesc, si scumpe pe deasupra) le da mereu, consultatia a ajuns la 70 RON, dureaza 5-10 minute, e foartte expeditiva......si are si toane, daca n-o prinzi in toane bune, e nasol....eu am fost cu cumnata mea la ea si mai avea un pic si-ncepea sa tipe la ea.
In fine, parerile sunt impartite, succes oricum, iti vei face singura o parere!

Mickyyy si cele 2 fete cucuiete: Malina Ioana (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34545" target="_blank">31.03.2004) Daria Maria (www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58164" target="_blank">22.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niria spune:

Merg la consultatii cu fetita mea in Bucuresti la Bioterramed la dr Ion Gabriela (este medic la sp. Grigore Alexandrescu).
Are cineva ceva recomandari despre dansa????
Mi-ar prinde bine niste informatii in plus.
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana v spune:

Am si eu o recomandare.
Cea mai draguta si experimentata pediatra, cu siguranta - dr. NICOLETA BOBE. Este neonatolog la Polizu si are cabinet langa Piata Iancului, Amicus Med, tel 250.85.85.
Este dedicata, iubeste copiii, se implica in ceea ce face si, in privinta noastra cel putin, nu a dat gres niciodata.
O cunoastem de 5 ani, este pediatra celor doi copii ai nostri ( Stefan - 5 ani & Sasha - 1 an)si nu am fost nici macar o singura data dezamagiti de dansa.
O iubesc la nebunie copiii nostri!...
p.s. progamarile trebuie sa le faceti, insa, din timp.

ioana v

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziggy spune:

A fost cineva la Dr. Katona Jeny Gabriela? As vrea sa stiu cum este, pentru ca scumpa este.

Calin (5.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gaby spune:

uite, aici s-a discutat despre ea...

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=36167

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loriangi spune:

bun subiect eu votez pe BUZAU cu d-na doctor Botea Olga medic pediatru in Policlinica 23 August.este medic foarte bun de care am avut nevoie de multe ori pentru fetita mea Iarina.ce-i drept este foarte aglomerat,dar merita asteptarea.Sanatate multa!!



loriangi, mama Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iris_y0 spune:

buna!
eu nu am ce sa va recomand, eu caut o domnisoara dr rezident de la spitalul grigore alexandrescu, pe care am intalnit-o de curand la spitalul victor babes si care s-a purtat exemplar cu baiatul meu de 6 ani. si o cheama denisa elisabeta stan, medic rezident pediatru la grigore alexandrescu. si daca ati auzit de dr carmen apostol, medic primar boli infectioase de la victor babes si ce stiti despre domnia sa. s-a ocupat de sergiu, baiatul meu, si n-am cuvinte decat de lauda si de bine despre domnia sa. am avut parte de doi medici cumsecade si sufletisti.
daca stie cineva ceva ..........
merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1976 spune:

Hello fetele,

Stiu ca s-a mai scris, dar vreau sa o recomand si eu din nou pe D-na Dr. neonatolog Luminita COBAC. A fost la Elias, acum este la Euroclinic-Bucuresti.
Este SUPER draguta si calma, atenta si iubeste copiii enorm. In plus este si un Dr foarte bun care are grija impecabil de fetita noastra de 4 luni. Ii acord NOTA 10!

Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

va rog daca puteti sa-mi trimeti un pm cu nr de tel al dr stanciu si adresa de la cabinet.
eu as veni din constanta pt o consultatie,vad ca e numai de bine.
multumesc!

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput