Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monaraus spune:

Poate sa-mi spuna cineva de d-na dr. Marcu Cristescu Mihaela, Medlife? dar despre d-nele dr. Sfrijan, Diaconescu, Pop (Budimex)? Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziggy spune:

diadad, te rog spune-mi policlinica de la Ion Mihalache este policlinica Puls sau este vorba despre alta. Daca este alta ce medici are?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Nu este policlinica Puls, este o policlinica situata printre blocurile de pe parte dreapta, cum mergi spre Herastrau. Eu sunt la Apusului, maine vorbesc cu o tipa ce are fetita la Ion Mihalache. copilul tau ce varsta are?DianaD & Alexandru(12 aprilie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziggy spune:

Diadad, eu voi naste la sfarsitul lunii nov sau inceputul lui dec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamabuna spune:

pentru dr stanciu si de la noi multe bile albe. in afara faptului ca este un medic foarte competent, la cabinet nu astepti peste ora programata, iar pretul consultatiei este mai mult decit accesibil si te scuteste de faomosul plic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela80 spune:

STANCIU-ADRIAN ,il recomand cu incredere.Nu sta la dicuti, e scurt si la obiect dar foarte bun.Am uitat sa precizez;BUCURESTI -STANCIU-ADRIAN Spitalu;BUDIMEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicoasa spune:

Bucuresti/CFR 2/d-na dr. Sicoe/rodica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Vreau si eu un pediatru bun in zona spitalul budimex -piata sudului ,chiar si mai departe de zona asta .Nu mi-l recomandati pe Stanciu ,va rog ,alt pediatru bun stiti?

Mama lui Andreiutzu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamy_taty spune:

[quote]Originally posted by dianad

Nu te duce la dispensarul de la Ulmlor- e pe calea Giulesti si tot Crangasiul de acel dispensar tine. O alternativa buna este policlinica de la statia Ion Mihalache a tramvaiului 41 sau policlinica Apusului la capatul lui 178.
dianad...policlinica este exact in fata cum cobori din 41 in statie la miciurini..cred ca cunosti zona..la intersectie cu ion mihalache..iti recomand o foarte buna domnisoara dr:LATEATA VERONICA.. e super doctoara pediatra..vei fii foarte multumita!ti-o recomand cu mana pe inima!multa sanatate!

mamy_taty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pd spune:

quote:
Originally posted by Briantis

Vreau si eu un pediatru bun in zona spitalul budimex -piata sudului ,chiar si mai departe de zona asta .Nu mi-l recomandati pe Stanciu ,va rog ,alt pediatru bun stiti?



Dr. Dragos Socosan, Policlinica Lotus Medica, la prima statie de la Piata Sudului, pe Sos. Oltenitei,pe sensul mers spre iesirea din Bucuresti.

Paloma si Cristina-Maria(14 iunie 2004)
Poze
Poze mai noi
Vacanta Antalya

Mergi la inceput