Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurado spune:

Fara discutie - dr. Dan Viorel de la Grigore Alexandrescu. "Cel mai doctor bun."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selena16 spune:

Bucuresti
Herdea Valeria
Constanta
Dumbrava Carmen este la spitalul mare, dar poate fi gasita si la cabinet particular

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Batentian Dana spune:

Buna fetelor,
De curand am emigrat in Canada cu familia si cu bebe(7 luni) in orasul Montreal-Dorval; intrebarea mea este: nu stiti un pediatru bun?Va rog daca stiti dati-mi numele si numarul de telefon.
Va multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alla12 spune:

quote:
Originally posted by cristas

eu merg pe mana dr stanciu. prefer un profesionist ocupat decat un ageamiu liber.
mi-a scapat fetita de o infectie materno-fetala cu klebsiella luata din maternitatea spitalului laudat. prefer sa nu comentez competenta dr C, dr J s.a din acest spital. i-ati "laudat" indeajuns.


cristas




Daca ai putea sa imi dai mai multe informatii despre acest medic(dr Stanciu). TRebuie neaparat sa mergem la un pediatru bun si chiar mi-ar fi de folos orice info. Telefon, adresa....
Mersi mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

vezi ca sunt 2 subiecte despre Dr. Stanciu.


mami lui theo nascut la 29.Oct 2004
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corsge spune:



Eu, in Craiova, sunt foarte, foarte multumita de doctorita fetitei mele. Este si pediatra mea de cand eram mica si acum are si dumneaei o nepotica de 2 ani. Nicodata, de cand sunt, nu a dat gers in a da un diagnostic. Si noi am fost 3 surori, am avut verisori si nepoti din partea verisoarelor, vecini si multe alte cunostinte care au avut-o ca pediatru. Este f.f. buna. Se numeste Giurgiulescu Elena, lucreaza si in dispensar, si la cabinetul personal, dar noua ne-a venit acasa, de cate ori am chemat-o. O recomand tuturor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaS spune:

astazi am fost pentru prima data la doctor Talal si am fost foarte multumita. Am auzit foarte multe lucruri bune despre el din cat mai multe parti. vi-l recomand cu caldura pentru Craiova.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns credocred spune:

Stie cineva un pediatru bun in Dr. Taberei??/
Va multumesc!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ziggy spune:

Eu m-am mutat de curand pe Calea Crangasi. As vrea sa inscriu copilul la un pediatru, dar nu stiu unde. Stie careva un dispensar in zona?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianad spune:

Nu te duce la dispensarul de la Ulmlor- e pe calea Giulesti si tot Crangasiul de acel dispensar tine. O alternativa buna este policlinica de la statia Ion Mihalache a tramvaiului 41 sau policlinica Apusului la capatul lui 178.DianaD & Alexandru(12 aprilie 2006)

Mergi la inceput