Medici pediatri - recomandari

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babitza spune:

dr. Stoicescu, Polizu - foarte competenta dar si scumpa.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/vasilemalina/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rapunzel spune:

Dr. Hudek - neonatologie Filantropia
Dr. Stoicescu - neonatologie Polizu
Dr. Craiu Mihai - IOMC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greiere spune:

Medicul de familie este pediatru sau medic generalist? Vaccinarile se fac la medicul la care te-ai inscris sau le poti face la ce pediatru vrei tu? Sa-mi raspunda cineva va rog caci peste doua saptamani fac primul vaccin. Multumesc, pupici!

shati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Cred ca medicul de familie al copilului trebuie sa fie pediatru. Acum, eu nu stiu cum e legea, dar asa mi se pare normal. Medicul la care vrei sa inscri copilul trebuie sa stie daca poate sau nu sa-l ia in evidenta.
Vaccinul il poti face unde vrei tu, dar daca te duci la alt medic decat cel la care este inscris, va trebui sa platesti.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75037" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rapunzel spune:

Este obligatoriu ca fiecare copil sa fie pe lista unui MF iar daca acesta nu are si specializare de pediatrie copilul va fi si in evidenta unui pediatru pentru vaccinuri sau alte probleme.
Rapunzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxivan spune:

Salutare fetelor!

Va rog recomandati-mi si mie un pediatru bun in Bucuresti, care sa aiba drag de copii, sa poata fii sunat la orice ora( daca se iveste vreo problema) si sa aiba cabinet sau sa lucreze la o policlinica in zona Baneasa.
Multumesc anticipat!

Roxi si Darius-Mihai(10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andutzy spune:

Intreba cineva de drCraciun de la Cantacuzino! este un medic minunat! Extraordinar, nota 10! Este medicul nostru de la 8 luni si suntem extrem de multumiti de dumnealui!

Andra si Dragos Alexandru - 31.05.2005

Dragoselu si noi (familie, prieteni, etc)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulisor spune:

Puteti sa-mi recomandati si mie un pediatru de la Medsana care sa fie si medic de familie?Noi avem si MF care este si pediatru dar nu sunt f multumita de ea.bulisor21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cyta spune:

Buna,
Despre dna dr Ghita de la Colentina stie cineva ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymama spune:

Dr Craciun=nota 20! este intr-adevar un dr excelent!

Mergi la inceput