Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

anda eu zic ca in mod clar nu te-a cusut doctorul asa, da-o incolo, e un dr bun si a mai cusut sute si mii de d'astea. Eu cred ca ti s-a desfacut nitel cusatura pe parcursul vindecarii si ti-a mai iesit carne pe acolo. Dar la 6 sapt sa-l intrebi cu toata seriozitatea pe dr ce se poate face. Uite, o sa-ti povesteasca si Tania cum e cu recusutul...

Acum editez ca m-am uitat si la Nichitut! Mortal cu degetelul in sus!
Sa va traiasca!!!

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

ma anda, esti mortala, zau... auzi...pelican
ma, dupa ce se vindeca arata mai bine, dar pana atunci... stiu de la andrei. arata cam naspa...

Cristina Andrei-Razvan(2.08.2003) si Iris-Sabina(17.11.2005)
www.andreirazvan.home.ro" target="_blank">Andrei si www.iris-sabina.home.ro" target="_blank">Iris
www.nazdravani.ro" target="_blank">Nazdravani de august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Fetelor eu acum am reusit sa intru ca mi-au plecat musafirii si am si eu un pic de timp inainte de baita!!!

Profit sa spun si eu La Multi Ani Ioanelor si Ionilor!!!

Mara95, Gabitaco, Bubamara sa va traiasca puiutii si sa va bucurati de ei!!!

mara95 mie dr. mi-a spus ca daca nu are melci la vedere si fornaie totusi sunt in interior si nu e nici o problema atata timp cat nu il deranjeaza la respiratie cand doarme sau cand suge. Stefan al meu fornaie (sforaie) dar cand doarme sau suge nu se mai aude nimic. Tot dr. mi-a spus sa ii mentin caile umede cu ser fiz. inainte de fiecare supt si nu o sa am probleme.

Lavi02 am gasit Nutrinal si am luat azi 3 cp. si am incetat ci galactogil-ul. Sa vad reactii ca azi la 20.00 a supt 180gr, ceea ce e suuuuuper. Mai devreme cred ca a papat bine ca nu l-am cantarit. Dar pana acum nu mi-a plans de foame ceea ce zic eu ca e f.bine!!! Inseamna ca am suficient chiar daca sunt sanii flescaiti. Asteptam sa vedem si noi progres si sa vedemluni la cantar cat a luat!!!

Acum va pup si va doresc o noapte linistita!!!

Diana mamica de bb Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Hai mai Dordia, curaj si steagul sus! A papat bine 180. Eu pana acum niciodata n-am masurat o masa la Natalia. Seara asta nu am cantarit-o, o cantaresc maine sau daca reusesc sa ma abtin, luni.

Buluci, f f de acord cu tine cu dormitul!

Lavinia cu bb Natalia (28.10.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

Dordia, multumim pentru urari si datalii!Si tie iti dorim acelasi lucru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

fetelor, dupa cum va amintiti, am sistat prin noiembrie "consultatiile astrologice", adica miniastrogramele:)) cand am aflat de rinichii lui bebe ca nu mi-a mai ars de nimic.
am redeschis sezonul cu astro pt. iris ca stiu ca era restanta, dar mai aveam niste restante si nu mai am mailurile...lordra sigur, dar atat imi amintesc. care sunteti in cauza, spuneti.

mama omida

puiutul meu, Nichita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

a..si siminaf parca imi ceruse...siminaf, imi mai trimiti inca o data datele tale, nu le mai am. pe adresa de gmail.com.

puiutul meu, Nichita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:



Ura Anda !! de cind asteptam sa "deschizi" sezonul din nou...dupa cite problemutze ai avut cu Nichita si mai ales ca o sa incepi serviciul in curind, nu speram eu sa-l mai deschizi, cu cate ai pe cap.
O poti lua si pe Rachel in calcul, daca mai ai timp, pls?



Ina si Rachel
23 noiembrie

Virsta puisorului meu:
http://b1.lilypie.com/ZxVcm5/.png[/img][/url]

Sometimes by losing a battle you find a new way to win the war.(Donald Trump)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Oh,Anda, acum am recitit si mi-am dat seama , tu ai redeschis sezonul ptr. restantieri..ei,nu-i nimic, inteleg, nu-i bai!

Pupicei!

Ina si Rachel
23 noiembrie

Virsta puisorului meu:
http://b1.lilypie.com/ZxVcm5/.png[/img][/url]

Sometimes by losing a battle you find a new way to win the war.(Donald Trump)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Ce "consultatii astrologice"? Ca eu nu stiu nimic,nu-mi spuneti si mie?

Catutza si Bianca-Maria

Bianca-Maria

Mergi la inceput