Exista vreun newsletter?

Exista vreun newsletter? | Autor: daniella4

Link direct la acest mesaj

Buna ziua

Sunt inregistrata pe DC de prin mai, dar cum nu am avut internet acasa pana acum am stat cuminte cu mesajele, marginindu-ma la a ingurgita informatii. Si slava Domnului sunt mii de informatii si sute de subiecte la care as vrea sa particip si am si inceput.

Problema e ca nici nu mai stiu pe unde am postat raspunsuri sau interventii, poate si pt ca sunt cam imprastiata.

Deci, exista posibilitatea cand ma intalnesc cu voi DC-istii sa vad pe unde am scris la precedenta logare?

Sau exista posibilitatea trimiterii unui newsletter pe mail?

Multumesc anticipat de raspuns si va doresc tuturor un AN NOU FORMIDABIL ALATURI DE CEI IUBITI!

Daniella

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Eu parca am vazut ca, mergand la "profilul tau" (da click pe numele tau) iti apare un fel de rezumat cu datele tale. Printre care si ultimele subiecte pe unde ai postat. Nu stiu daca am explicat bine si daca ai inteles ceva. Sper ca da.

_

*** PETRO. ***
_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Exista newsletter la care te poti abona din pagina principala a forumului (in partea de sus) dar ea se refera la informatii si articole care apar pe prima pagina a site-ului, nu urmareste subiecte de pe forum sau sa urmareasca mesajele postate.

Ca sa vezi la ce subiecte ai postat poti sa faci asa:
-clic pe numele tau si in partea stanga iti arata ultimile 10 subiecte la care ai participat;
-tot acolo in partea dreapta clic pe "toate subiectele nearhivate" la care ai participat;
-sau cu optiunea cautare scrii numai numele tau in casuta de jos, toate forumurile si iti da toate subiectele la care ai participat (selectezi arhivate sau nearhivate).

Oana_B

Sarbatori Fericite !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lu.more spune:

Hi, hi, nu ma poci impiedica sa va povestesc care a fost relatia dintre mine si newsletterul de care vorbeste Oana_B

"Vrei sa te abonezi?"
"Vreau", am zis eu cu inima tramuranda. Si m-am abonat.

Dupa care nu l-am vazut luni de zile.
Cum de fiecare data cand intram pe forum imi aminteam de el (de newsletter), impulsiva din fire cum sunt, mi-am zis intr-o buna c-a venit vremea sa pun capat acestei iubiri neimpartasite si am facut clic sa ma dezabonez.

"Vrei cu adevarat sa te dezabonezi?!?"
"Vreau si asa sa ma ajute Dumnezeu!" Clic!

Dupa care am inceput sa-l primesc, newsletterul adica, dar cum eu cand zic ceva, ceva ramane, m-am abonat din nou si-acum dorm linistita, nu ma mai intreb pe unde si cu cine o umbla...


Un an mai bun!




.................................................................................
Dragii de noi
.................................................................................
« C'est quand on n'y croit plus, que le ciel vous entend et pardonne. »
Kyo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Dragoste cu nabadai

Oana_B

Sarbatori Fericite !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniella4 spune:

Multam tuturor!

Am izbutit cu optiunea de cautare pe userul meu.
Treaba cu clicul pe numele meu n-am priceput-o

Daniella

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

De exemplu, aici la subiect in partea stanga unde scrie daniella4 si dedesubt, nou venit, Romania bla-bla-bla, clicaie pe numele tau si te trimite la profil utilizator, de acolo ai in stanga ultimile 10 subiecte la care ai participat si in dreapta "toate mesajele nearhivate" la care ai participat.

La Multi Ani pe 2006, primul meu mesaj pe anul asta

Oana_B

Sarbatori Fericite !!!

Mergi la inceput