Bazar pt Alex (8)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns otilica spune:

As vrea si eu costumasul de la pozitia 372. imi spuneti ce tb sa fac. Pana acum nu am mai fost la bazar.
Eventual spuneti-mi ce sa fac daca am niste lucrusoare pe care sa le bag la bazar, poate contribui si asa la adunarea banilor.
Multumesc.

Otilia 25 sapt si Robert (24.12.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lighty spune:

buna, revin si licitez ferm pozitia 310
Sandale [purtate], pt 12-18 luni , din piele , cu talonet(tomecica) - 6 RON la 7 RON


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Licitez si eu pozitia 366 Costumas ursuletz, culoare crem, bumbac pufos (gros pentru primavara-toamna), marime 62 cm, pt 0-4 luni, nu are botosei, se inchide intr-o parte cu nasturi, are gluga cu urechi de urs (Tia) - 70 ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:


Pt OTILICA
Sa nu mai repete fetele(Loreema sau Roandre),ca si eu la randul meu am primit lamuriri in legatura cu ce trebuie facut la bazar...o sa-ti explic eu..
Vrei sa iei un anumit produs,postezi ca licitezi pt acel produs(suma se subantelege care este-cea trecuta in dreptul lui)sau daca nu..poti licita mai mult decat e trecut in dreptul produsului sa fii sigura ca e al tau.Verifici lista mereu sa vezi daca esti trecuta la licitari si daca nu liciteaza altcineva in 24 de ore mai mult ca tine..produsul este al tau!!!!
Despre partea cu adaugatul la bazar,faci poze,descrii produsele(pt ce luna se pot fol ,material),stabilesti tu niste preturi,si trimiti un mail Loreemei sau Roandrei.Roandre e in vacanta asa ca iti dau adresa de mail a Loreemei:
loreema24@yahoo.com.Ai castigat produse, pui banutii in contul afisat pe prima pagina si iei legatura cu fetele ce detin produsele si stabiliti cum intri in posesia lor .Daca se liciteaza si se castiga produsele afisate de tine la bazar ,iei legatura cu castigatoarele si...detalii expediere.etc...stii tu..
Bafta si pupici


PENTRU UN PUIUT PE NUME ALEX

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

am primit:

352. Bluza cu maneca scurta neagra (noua), marimea 10 (38-40) (lulu75) -

incerc sa ajung si la banca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

m-am intilnit cu JASMINE si i-am dat produsele
302-babu [pompita nas]
312-combinezon bbc
330-salopeta 3-6 luni
336-adidas gheata piele ecologica

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Loreema, achit produsul (trimit banii in cont) si imi trimite roandre cartea? Sau imi vine cartea cu aviz de plata?

mami de dani (26 iulie 2005)


albumul nostru


Daca totul pare sa mearga bine, cu siguranta ai omis ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Salut dragele mele!

Am revenit si eu din concediu unde a fost taaaareee bineee.
Incerc sa actualizez in seara asta lista de pe prima pagina(multumesc Loreema pt ajutor) sau cel tarziu maine.

Svety, ti-am trimis si PM... Incerc maine sa-ti trimit cartea. Dc vrei poti s-o achiti si inainte s-o primesti sau dc nu, dupa ce o primesti...dar numai in cont. Nu platesti nimic atunci cand ridici coletul!
Cand achiti cartea te rog mult sa spui pe forum ca sa te trec la achitate si sa avem apoi o evidenta clara a platilor.

Pupici!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Pt ca nu am mai primit nici un semn de viata de la anda25 propun ca produsele adjudecate de ea sa fie puse iar la bazar.

Asadar adaug in bazar:

113. Premergator brevi-in stare foarte buna, portocaliu (nu asigur transportul premergatorului) (tomecica, este la roandre) - 30 RON

275. Pantaloni raiat, 1-2 ani (ana_miti, sunt la roandre) - 10 RON

Am sa le fac si poze si am sa le pun pe site...



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by otilica

As vrea si eu costumasul de la pozitia 372. imi spuneti ce tb sa fac. Pana acum nu am mai fost la bazar.
Eventual spuneti-mi ce sa fac daca am niste lucrusoare pe care sa le bag la bazar, poate contribui si asa la adunarea banilor.
Multumesc.

Otilia 25 sapt si Robert (24.12.2003)



Otilica, astept sa spui dc licitezi costumasul 372!!!

Am actualizat listuta de pe prima pagina...deci mi-am reluat sarcina!!


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Multumirea aduce fericire chiar si in saracie.
Nemultumirea aduce saracie, chiar si in bogatie. - Confucius

Mergi la inceput