Bazar pt Alex (8)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by tomecica


jasmine ai primit mesajul meu? mie imi functioneaza greu netul si intru f.f. greu.





Nu am primit nici un mesaj.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Am sa iau legatura cu roandre cand apare.

mami de dani (26 iulie 2005)


albumul nostru


Daca totul pare sa mearga bine, cu siguranta ai omis ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

eu primesc bavetele pt bb sau nu?



anca &alex


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">Asa s-a nascut o mare iubire ...
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

roxana- am primit hartiuta ca mi-a ajuns cureaua. maine ma duc sa o ridic. mersi frumos

jasmine- ti-am trimis mesaj cu nr. meu de telefon. nu stiu de ce nu l-ai primit. o sa-ti mai trimit odata si adresa mea si nr de telefon.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Fetelor mie imi merge groaznic netu, se deschide o pagina in 10 minute .

Ancutzathree tu esti trecuta la adjudecate cu bavetele si da le vei primi ,trimite-mi adresa ta sau daca esti din Buc eventual un nr de telefon pt ca sunt la mine.

Svety esti trecuta cu licitatia de ieri si deja e a ta cartea,asa cum a spus si Elyanne au trecut cele 24 de h.

Eu actualizez lista din pag 6 pt ca va dati seama ca nu am cum lucra pe contul lui Roandre.

Lulu cred ca deja ai vazut ca sunt puse la produs scanurile trimise de Tia.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Ramona, am si eu 2 icoane (achitate in cont) la tine.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Loreema te rog mult sune-mi si mie daca mi-ai trimis coletul ca vreau sa scap de datorii...


Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

LONA pana la urma ai trimis costumul ala sau nu? ca nu am primit nimic pana acum si cum pe mes. nu te mai gasesc scriu aici poiate citesti.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lighty spune:

buna, cum procedez pt a achizitiona o pereche de sandala aflate la pozitia 310?

va rog, un ajutor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Am primit 342 si 343.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65041" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput