Eco morfologica la Medlife :(

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Magnetism79 spune:

quote:
Originally posted by flo1980

Timpul trece.....nici un raspuns....

Flory mami de Alex si 18+

bebe 2

pozele mele


N-am auzit nimic de domna doctor , absolut nimic, intreaba si tu despre dansa la ce spital este cata experienta are, eu una la doct Radulescu merg si sunt f. incantata de el e un ecografist fff bun si un medic extraordinar.Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Multumesc Magnetism79! Mai am o saptamana si acum fie ce o fi! Va anunt! Pupici!

Flory mami de Alex si 19+

bebe 2

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Fetele am fost la echo la dr. Muntean Andreea de la Medlife.
Sunt multumita de ea. Mi-a explicat si aratat totul la bebe. 3D m-a costat 190 ron. Data viitoare tot la dansa mergem!

Flory mami de Alex si 20+ cu

bebe 2

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Punktulet spune:

Buna burtici,
flo1980 am vazut ca ai fost la doamna doctor Andreea Muntean.Si eu sunt programata la ea pentru 3D+morfologie fetala pe 6 martie. Este medic bun?Ti-a explicat ecografia?
Si inca o intrebare...ti-au dat DVD-ul cu inregistrarea ecografiei?
Eu o sa ma duc cu sotul meu dar ar dori si mama sa mearga cu noi, pe ei ii lasa sa intre sa vada eco?

Multumesc,
Adina
Pupicei multi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_bz spune:

Buna Am citit mesajele legate de clinica medlife si am observat ca nu prea este lumea multumita de aceasta clinica
Eu sunt insarcinata in 12 saptamani si o sa trebuiasca sa fac un echo 4D si am citit numai de bine de Iosup Eu sunt din provincie si as vrea sa stiu si eu mai multe legate de acest Iosup,este un medic sau o clinica?Si daca ati putea sa imi dati si o adresa va rog.

Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delala spune:

Unde pot sa il gasesc pe dnul doctor Iosup?
si eu vreau sa merg la dansul. Sunt din Oradea si am auyit ca e f bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo1980 spune:

Punktulet e super buna! Mi-a explicat echografia tot timpul, la acelasi pret mi-a facut 3 poze in 4D si CD-ul a intrat in pret. Poate intra si familia cu tine, te intreaba ea daca vrei inregistrare, daca uita o poti intreba tu fara probleme, si echografia e pe burtica, nu intravaginal. Ca eu am dat fuga la toaleta si nu trebuia. E mai bine cu vezica plina, dar cum mai facusem echo morfologica la prima sarcina intravaginal am crezut ca va fi la fel.
Sarcina usoara in continuare! Sa ne anunti ce ai facut!

Flory mami de Alex si 22+ cu

bebe 2

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_P spune:

Puteti sa-mi spuneti ceva de dr Cheles (de la Medlife)? Mi-a recomandat-o dr Mendez pt eco morfologica, dar nu prea am gasit referinte despre ea pe forum..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

quote:
Originally posted by Elena_P

Puteti sa-mi spuneti ceva de dr Cheles (de la Medlife)? Mi-a recomandat-o dr Mendez pt eco morfologica, dar nu prea am gasit referinte despre ea pe forum..




Elena, eu tot la Medlife mi-am facut ecografiile 4D si pe 28 mai ma duc la morfo-fetala, dar la Dr. Mihaela Steriu (recomandata de prof. Hudita).

Mi 21+
www.flickr.com/photos/mipepitoida

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Si eu sunt programata pt masurarea pliului nucal pe 21 mai la dr. Steriu.

==========
Corina 10+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput