Sa continuam sa-i ajutam pe batrani

Sa continuam sa-i ajutam pe batrani | Autor: buggy

Link direct la acest mesaj

Subsemnata Stoica Andreea Mihaela, aveti datele mele ( inclusiv copie scanata dupa CI) imi asum responsabilitatea continuarii actiunii de ajutorare a batranilor. Mentionez ca mi-au ramas aproape 25 de milioane de la actiunea anterioara si multe promisiuni in curs de desfasurare.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Spune-ne la ce te gandesti sa organizezi acum, concret. (sau n-am citit unde trebuie?). Poate reusesc sa ma implic si eu!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna Tzuni, bine ai venit printre noi
Concret ne vom pune pe treaba dupa sarbatori.
In primul rand, dorim sa facem cumva ca o data pe luna sa fie vizitati acesti batrani de cateva dintre noi ( nu neaaparat aceleasi, pe rand). Dupa aceea, am observat un teren plin de gunoaie acolo in curte care ar putea fi reamenajat cu bancute , flori, plantam copaci si din asta ar putea rezulta un parculet.
Pentru asta trebuie vorbit cu directoarea. Au mai ramas aproape 25 de milioane si trebuie sa ne gandim cu ii folosim.
Dar vom reusii sa ne mobilizam probabil dupa sarbatori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Buggy drag pe mine poti sa contezi si mai departe.
Putem sa ne gandim si la ce iti spuneam eu, sa printam pe A4 foto cateva din cele mai reusite fotografii, sa le inramam frumos si la punem la fiecare etaj pe perete amintire.

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!
www.happy-family.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arhistefy spune:

Si pe mine se poate conta in continuare


La toate gandurile negative pe care le-ai putea avea, Dumnezeu are un raspuns pozitiv pentru tine.

Cu drag,
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Sunteti de milioane
Raluca, sigur ca trebuie sa facem ce ai spus tu. Sa aibe si ei amintiri cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza1980 spune:



Buna,
Si pe mine puteti conta.
Mihaela, ai toata admiratia mea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns contactnicole spune:

Prezent la apel!

Nickidutza
"Cuvintele sincere nu sunt intotdeauna elegante;Cuvintele elegante nu sunt intotdeauna sincere!(Lao Tzi)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

Si eu sunt aici, prezenta!!!va pupic pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

Si eu am venit cu propunerea (pe care Buggy o stie deja) ca o data pe luna sa ii serbam pe cei nascuti in luna respectiva. Asa vom putea face cadouri personalizate.
Vad ca deja se contureaza idei foarte frumoase si cu siguranta vom reusi impreuna sa ducem la bun sfarsit ceea ce ne propunem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

Si eu am venit cu propunerea (pe care Buggy o stie deja) ca o data pe luna sa ii serbam pe cei nascuti in luna respectiva. Asa vom putea face cadouri personalizate.
Vad ca deja se contureaza idei foarte frumoase si cu siguranta vom reusi impreuna sa ducem la bun sfarsit ceea ce ne propunem.

Mergi la inceput