Razatoarea Borner - rog impresii

Razatoarea Borner - rog impresii | Autor: Balbina

Link direct la acest mesaj

Am dat o cautare pe forum, dar nu am gasit nimic pe acest subiect.
Pe scurt, vreau sa-mi cumpar o razatoare Borner, am vazut la ei pe site la pretul de 680.000 lei setul clasic.

Spuneti-mi, va rog, cine are o asemenea razatoare, sinteti multumiti de ea? Isi merita banii? De cit timp o aveti si cit de des o folositi?

Va spun din start, robotul de bucatarie nu ma intereseaza, mi s-a pus pata anume pe aceasta razatoare.

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

maica-mea are de cativa ani buni, o foloseste mult si e f. multumita de ea. eu mi-am luat un fel de "copie" mai ieftina,care e o porcarie.


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina costea spune:

Eu mi-am luat aceasta razatoare acum vreo 10-12 ani nu imi amintesc exact cand a aparut si o am si astazi.Este foarte utila mai ales ca cele aparute acum au si alte chestii in plus fata de inceput asa ca daca ti-o doresti poti sa ti-o cumperi.Chiar este buna fara sa-i fac reclama.

Corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Uau, 10-12 ani, e super! Eu nu m-as supara sa ma tina macar vreo 5 ani. Fetelor, multumesc mult de raspunsuri, m-ati convins. Mi-o cumpar neaparat.

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Mai si mama este foarte incantata de ea, la fel ca si tine de cativa ani buni o foloseste. Am senzatia ca de cand a aparut. Si este foarte incantata de ea...




Beatrice, mami de Alex pifos



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda Panda spune:

eu am avut in rom si am fost f multumita. am folosit-o cred vreo 5 ani de zile, nu s-a tocit absolut deloc. de folosit o foloseam de cite ori faceam o ciorba, adica o data pe sapt. tin minte ca ma duceam la tara la socra-miu...ii mai faceam cite o ciorba si lui si niciodata nu plecam fara razatoare.
aici am cautat disperata o razatoare din aia si am gasit intr-un final, 60 de dolari (aproape cit un robot de bucatarie mai slabut). am dat, pentru ca stiu ca facea si mai mult. ce e drept asta nu are castronul ala al ei, castron pe care eu il foloseam f des. dar...ma descurc si asa.
da. ia-o ca merita. eu i-am cumparat una si lu maica-mea.
atentie, ca taie tot ce prinde. inclusiv degetele!!!! foloseste musai palaria aia de protectie.

spor si sarbatori fericite !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra28 spune:

Da, da, si mama mea e foarte, foarte multumita de ea, mai ales la taiatul verzei. O face fideluta de ti-e mai mare dragul s-o folosesti.

Andra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niccostea spune:

Da, e super!!!! Eu am avut cat am fost in Germania (dotarea caminului de studenti ) si imi lipseste atat de tare incat cred ca o sa-mi fac una cadou de Craciun! E cat se poate de buna: taie orice, cartofi, morcovi, ceapa, varza, castraveti, mezeluri (felii)... Absolut orice! Si bine! Adica nu faci febra musculara ca sa apesi pe morcovi, ca altfel nu taie... Eu era sa raman fara unghie la un moment dat!

Optimistul e mai aproape de Adevar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

pe care dintre razatoarele www.amazon.com/gp/search/ref=pd_sl_aw_tops-1_kitchen_4162145_2/002-9705805-5800027?search-alias=kitchen&keywords=borner" target="_blank">borner mi-o recomandati?

Michelle 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina costea spune:

MICHELL eu o am pe cea prima cea apare cu 19.99 $ si mie imi place enorm. Si crede-ma ca daca nu s-a umblat la materialul din care este conceputa te va tine o vesnicie.



[b]"LA MULTI ANI !" si "SARBATORI FERICITE "[/b]

, CORINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

si eu tot pe cea cu 19,99 am fost tentata sa o comand dar nu am mai fost asa de convinsa cand am vazut ca cealalta, chiar daca pare mai simpluta e mai scumpa. multumesc de lamuriri , o sa o comand si eu chiar aveam nevoie de asa ceva ca nu am nervi sa curat robotul de bucatarie....

Michelle 7

Mergi la inceput