Razatoarea Borner - rog impresii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Am si eu una buc, de care sint multumita, dar mi-am mai luat si o ''imitatie'' care e buna de aruncat. Balbina, pana la urma ai cumparat-o?

MG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Mona, inca nu mi-am cumparat, am de gind dupa sarbatori, ca acum am alte cheltuieli.
Dupa ce am vazut link-ul de pe amazon, sint in ezitari, ca vad ca acel set contine si un fel de suport pentru pastrat lamele razatorii, ceea ce e foarte bine, avind in vedere cit de ascutite sint aceste lame. Ma gindeam, poate comand din SUA, e plecat un prieten de-al nostru, il rog sa-mi cumpere el.

Acum sint mai mult decit convinsa ca borner isi merita banii, multumesc inca o data tuturor pentru pareri.

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Balbina nu te va tine 5 ani, ci mult mai multi. Si eu am fost f.neincrezatoare cand am vazut o prezentare a produsului in Cocor, dar dupa ce am luat-o nu-mi venea sa cred cat de ascutita e. Din pacate, cand mi-am luat robot, i-am dat-o mamei si ea nu o foloseste.

Deh era buna cand tocam doar o ceapa, nu bag robotul in priza doar pentru atat.


Felicia mamica Ilincai Teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

CRACIUN FERICIT TUTUROR! si mosu, sa vina cu sacul plin de bunatati.

MG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

quote:
Originally posted by Balbina

Mona, inca nu mi-am cumparat, am de gind dupa sarbatori, ca acum am alte cheltuieli.
Dupa ce am vazut link-ul de pe amazon, sint in ezitari, ca vad ca acel set contine si un fel de suport pentru pastrat lamele razatorii, ceea ce e foarte bine, avind in vedere cit de ascutite sint aceste lame. Ma gindeam, poate comand din SUA, e plecat un prieten de-al nostru, il rog sa-mi cumpere el.Acum sint mai mult decit convinsa ca borner isi merita banii, multumesc inca o data tuturor pentru pareri.------------------
Numai bine,Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Balbina,mi-am cumparat eu recent ultimul model,la care nu ai nevoie de suportul pentru lame,fiindca e facuta in asa fel incat ele se ataseaza de razatoare atunci cand nu le folosesti.Am dat 1280000 rol pe ea.Am cumparat-o de la standul de prezentare al firmei,aflat in magazinul Obor.Au mai multe modele si accesorii acolo.
Sunt foarte multumita de razatoare,taie foarte bine,in diverse forme si marimi.E usor de folosit si de curatat.Irina si bb Ilinca(26apr04)
Traiesc in Romania si asta imi ocupa tot timpul
ILINCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babisa spune:

Este foarte buna ,rezistenta ,cutitasele super super bune,atat de bune incat iti recomand sa o utilizezi cu mare grija si daca ai bb sa o ti cu adevarat ferita de el.Iti usureaza cu mult munca...nu o am de foarte multi ani pt ca abia de cativa am intrat in ale gospodariei

http://pg.photos.yahoo.com/ph/erin_rux/album?.dir=/37ca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

quote:
Originally posted by irina.c.

Balbina,mi-am cumparat eu recent ultimul model,la care nu ai nevoie de suportul pentru lame,fiindca e facuta in asa fel incat ele se ataseaza de razatoare atunci cand nu le folosesti.Am dat 1280000 rol pe ea.Am cumparat-o de la standul de prezentare al firmei,aflat in magazinul Obor.Au mai multe modele si accesorii acolo.
Sunt foarte multumita de razatoare,taie foarte bine,in diverse forme si marimi.E usor de folosit si de curatat.



Irina, multumesc mult de informatie. Sincer, eu m-am interesat doar pe site-ul pe care il are Borner in Ro, iar acolo nu era un asortiment prea mare. Chiar o sa ma duc in Obor, sa vad exact ce au, ca ma intereseaza si un anumit tip de razatoare, sper sa o aiba.

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

fetelor am comandat razatoarea . sper sa o primesc pana saptamana viitoare si va spun cum e .

Michelle 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patriciaRO spune:

Mama mea o are pe cea cu 29.99 $ de ceva ani si cu toate lamele posibile, cred ca vre-o 6 genuri de lame...



Beatrice, mami de Alex pifos



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

am primit razatoarea . e foarte utila. si foarte usor de curatat.

"The harder you work, the luckier you get"

Mergi la inceput