Razatoarea Borner - rog impresii

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Eu o folosesc aproape zilnic.Azi,de exemplu,am facut o salata orientala si am feliat cartofii cu ea.Ceea ce "la cutit" mi-ar fi luat cel putin vreun sfert de ora,cu razatoarea am terminat in cateva minute.Merita toti banii.Irina si bb Ilinca(26 apr '04)
Traiesc in Romania si asta imi ocupa tot timpul
today

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kita spune:

Cand aveti timp va rog sa imi spuneti si mie cu aproximatie zona unde au cei de la borner in magazinul OBOR stand de prezentare?;

Eu ma duc zilele astea pe acolo, dar cu bebe in carucior si gros imbracat nu prea am timp de cautare, mai ales ca o sa imi ia ceva timp sa ma hotarasc pe care sa o cumpar;

Multumesc mult


Kita(Alina) si bebe Andrei (nascut pe 10 februarie 2005)
album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Kita,standul de prezentare de la mag.Obor este la parter,pe latura din stanga a magazinului (cum intri pe la intrarea din piatza Obor,cea dinspre metrou si de langa Mc Donald's).Mergi mult pe latura aia si gasesti standul chiar langa intrarea la Altex,vis-a-vis de un raion de cosmetice (Asta e locul pe care il stiu eu,poate or mai fi si altele?)
Sper ca ai inteles,ca magazinul ala e imens si nu prea ma pricep la explicat...
Succes!

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Buna fetelor! Am o mare dilema: vreau sa scap de tocat asa ca m-am gandit la razatoarea Borner dar si la...un robot de bucatarie. Nu vreau unul scump, m-am uitat la Robolio de la Platinium si la Vortex (primul la 2,2mil iar al doilea la 1,6mil). Ma atrage faptul ca robotasul are si storcator de fructe, face practic mai multe dar eu nu-s o mare bucatareasa. Eu fac multe salate, ciorbite si tocanite si mi-e tare urat de partea cu tocatul. Deci, voi ce ma sfatuiti? Gratiela.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Gratiela nu stiu cat de bune sunt roboturile Platinium si Vortex, nu le-am folosit.
Dar treaba e cam asa: cu razatoarea toci rapid cateva legume. Cand am tocat ingredientele pentru salata de iarna, a durat ceva timp. Dar e f.buna pentru o ciorba, de exemplu, cand nu dai drumul robot doar ca sa toci o ceapa si apoi sa speli toate accesoriile, ca muncesti mai mult.

Dar cum tu gatesti destul de mult, cred ca ti-ar fi util robotul.
Marti seara am gatit si eu ciorba de perisoare si chiftele (amestecul ptr acestea l-am mixat la robot), budinca de spaghete, chec - nu stiu ce m-as fi facut fara Moulinexul meu drag!


Mamica Ilincai Teodora(15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

fetelor , dar de magic bullet ce ziceti??? ca ala chiar ca are si storcator si tot felul de pahare si paharase asa ca nu speli ca nebunul. Vortex nu am avut robot, dar am avut aspirator si era f. prost. Orice produs foarte ieftin e inutil. sunt sigura ca storcatorul de fructe de la vortexul ala e de-a dreptul nepractic.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Mai fetelor, despre roboti, storcatoare si aspiratoare exista alte subiecte, sau daca nu, ce va incurca sa le deschideti?
Nu de alta, dar e mai simplu de cautat dupa aia.

------------------
Numai bine,

Natalia si bebe Vlad (22.06.2004)

P.S.: Nu intrati aici daca tineti cura de slabire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Eu o am de un an de zile. Cel mai mult ma ajuta la varza. Eu sunt o mare consumatoare de varza, si salata si mancare, si erau un adevarat chin sa o toc "fideluta". Acum, e floare la ureche.

nunta2006

briza_marii
ziua nuntii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

am nevoie si eu de o asemenea razatoare. am deja una, dar vrea si mama, atata ca eu sunt din cluj-napoca. asa ca am o rugaminte maxima: daca va este in drum, sa colectati de la vanzatoare un nr de telefon/o adresa la care sa-i contactez.

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinia spune:

Fetelor am vazut ca sunt foarte multe modele. Poate ma ajutati si imi spuneti de care modele aveti si care e cel mai bun.
http://www.cutleryandmore.com/borner.htm


Karina mamica lui LUCIAN (23 februarie 2005)


Oare cit avem?

Mergi la inceput