Bazar pt Alex (7)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Fetelor am o mare rugaminte ,pana anul viitor nu mai trimiteti nimic prin posta la mine pt ca eu pe 26 plec la Constanta si ma intorc pe 3-4 asa ca nu are cine sa le ridice de la posta si se intorc la voi.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

001 si 124 sunt ajunse la destinatar.


Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

-adaug-
1 fes cu urechiuse , subtire , 3-9 luni-2 ron
2 cacilita bbc , lila , subtire , 3-9 luni-2 ron
3 - manusi din fis , imblanite , 0-6 luni -3 ron
4- sosete subtiri-8 perechi- 0-6 luni-1 ron perechea
5-sosete groase- flausate - 4 perehi pt 0-3 luni-1,5 ron\ per
6-sosete groase -flausate-4 perechi-3-9 luni-1,5 ron|per
7-2 perechi sosete lina , 3=9 luni-2 ron | per

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

aurelia1278- te uiti te rog frumos pe cutia de lapte Humana HN cand expira in februarie, in ce data? as lua o cutie daca expira pe la sfarsitul lunii februarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Salut!

Puteti trece la achitat si ajuns la destinatie babu pentru mine, am platit azi 10 lei direct la banca, sigur au si intrat in contul Ramonei.
Am trimis precum am zis si coletele la ubita, buburuzica_2005 si Cornelia.

Am sa-i trimit un PM la klumea_blondy pentru ca adresa ei nu am primit-o si nu am avut cum sa-i trimit pachet....

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
poze
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

028 a ajuns la destinatie si banii au plecat spre mine prin mandat postal.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62864&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


Irina, n-au ajuns ghetutele la tine? ca am vb eu cu mosu' si asa mi-a promis...ca le pune sub brad...

la fete!

Sarbatorifericite!
Gabriela si Mariuca(31 dec 2003)


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Haideti sa ajutam!, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel de 1 an-diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Trebuie sa fac o rectificare. Laptele Humana HN nu este lapte fara lactoza (asa cum eram eu convinsa) ci are CONTINUT REDUS DE LACTOZA. In rest ramane valabil ca este pentru diaree.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

quote:
Originally posted by Mercedes

aurelia1278- te uiti te rog frumos pe cutia de lapte Humana HN cand expira in februarie, in ce data? as lua o cutie daca expira pe la sfarsitul lunii februarie



O sa-ti spun cat pot de repede, acum sunt la serviciu si nu am cutiile aici.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

adaug

1- adidas gheata - piele ecologica , nr 21 - 7 ron
2-adidas cu arici , piele , nr 27 -1o ron
3 - ghete roz , noi , nr 19 , 15 ron

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]

" ASA CUM APA NU POATE RAMANE IN VARFUL MUNTELUI , NICI SUPARAREA NU POATE RAMANE INTR-UN SUFLET MARE"
LAO TZE

fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput