Bazar pt Alex (7)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Deci am primit urmatoarele produse:

de la loreema - 134. Pijama de vara roz cu floricele(pantaloni lungi si bluza cu maneca scurta) pt 9-12 luni(loreema24) - 5 RON : Mercedes - 5 RON( 23.11.05)

138. Pantaloni roz eleganti cu flori brodate pt 1 an(loreema24) - 8 RON : Mercedes - 8 RON( 23.11.05

roandre- 302. BABU, aspirator nazal pt copii, f usor de folosit, 7 bucati, noi, sigilate (de la o mamica inimoasa, sunt la roandre) - 8 RON: Mercedes - 10 RON- impreuna cu pantalonasii de la tomecica 287. Pantalonasi reiat rosii , matlasati , pt 6-9 luni (tomecica) - 8 RON : Mercedes - 9 RON


Mai am de primit de la tomecica 307. Costumas [hanorac si pantalonas 1/3 ] de vara , alb cu rosu , 1-1,6 luni (tomecica) - 10 RON : Mercedes - 12 RON

In rest cu banii sunt la zi

Fetelor ( lorema, roandre) s-ar putea voi cumva sa confirmati si intrarea banilor cumva in cont nu stiu de ex la 2 saptamani nu de alta dar n- as prea vrea sa tin foile de varsamant ok? cumva cand puteti voi






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Gata, am actualizat listuta...pls verificati dc mai era ceva de adaugat!

Mercedes, sper ca saptamana asta Loreema24 sa ajunga la banca sa scoata un extras de cont si sa-l posteze pe site si sa verificam ce bani au intrat si ce nu in cont.

Ana_a, dc la Mercedes a ajuns coletul sigur trebuie sa fi ajuns si la tine. Deci maine sa intrebi de el la posta chiar dc nu primesti avizul acasa.

Diana Mirela, produsele de la Mada le iei de la ea iar cele de la Cornelia si Loreema le iei de la Loreema. Banii poti sa-i dai si Loreemei cand te vezi cu ea. Vorbiti pe privat si stabiliti intalniri. Mada si Loreema stau destul de aproape una de cealalta asta in cazul in care ai putea sa te duci tu in zona la ele.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Am primit, deci se pot inverzi:

058. botosei bleumarin imblaniti, inchisi cu arici (mina) - 3 RON : andradanatalia - 3 RON

101. Batic portocaliu 1-2 ani (baby-boom, e la loreema24)- 2 RON : Andranatalia - 2 RON

284. Tricou-bbc , nr 80 , pt 6-12 luni (tomecica) - 3 RON : andradanatalia - 3 RON

289. Tricou bbc , in dungulite, nr 80 , pt 6-12 luni (tomecica) - 2 RON : andradanatalia - 2 RON

Lipseste:

030. Batic rosu, nou, cu cozoroc in fata (baby-boom)(e la loreema24) : andradanatalia - 3 RON

Am pus la posta botoseii de satin si banii pt restul produselor adjudecate, adica 18 RON.

5 RON -Botoseii de la Corneliaa,
5 Ron -284 + 289 (TOMECICA)
5 Ron - 347 (Corneliaa)
3 Ron - 075 (Loreema)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Tomecica, am primit coletul de la tine. astept si celelalte obiecte si depun banii in cont sau ii trimit lui roandre.

Loreema iti trimit adresa mea pe pm!


Fetita mea Diana-Maria, nascuta pe 24.10.2001

http://www.babiesonline.com/babies/f/fatamea

Paginuta personala DC:
http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=danielac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapopescu spune:

M-am intilnit cu Tomecica si am luat produsele de la poz 319 si 306.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Mihaela, azi am primit avizul postal!Maine ridic si babu cand merg la posta
Si asa ca o paranteza ca citisem mesajul tau sa stii ca nu vor astia de la posta sa de-a coletele daca nu ai avizul...a patit sotul, era convins ca un colet ii ajunsese la posta si nu au vrut sa il dea...a trebuit sa astepte pana a doua zi cand a ajuns si avizul....cred ca le este lene sa caute pachetul daca nu au hartia aia....

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
poze
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ubita spune:

Licitez si eu pozitia 313 si 327.Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Andradanatalia, cei 18 ron i-ai achitat in cont sau i-ai trimis Loreemei?...ca sa stiu unde ii trec ca achitati...

Ana, ma bucur ca a ajuns avizul si la tine.


Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Am trimis banutii la Loreema.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by andradanatalia

Am trimis banutii la Loreema.

Andrina
http://ada.251.ro
algo se muere en el alma





k, o sa te trec la achitate cand va primi Loreema banii.



Mihaela si Alexia- Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput