VROIAM SA MA CONSULTE SI PE MINE CINEVA!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Sa-ti traiasca fetita si sa va bucurati de ea!

imi pare rau si ma revolta ca a trebuit sa treci prin atatea!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64539&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal
SARBATORI FERICITE SI LA MUUUUUUULTI ANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sa-ti traiasca printesa, sa va bucurati de ea...
Ai trecut prin multe, dar, uita, si bucura-te ca ai asa o dulceatza!


DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Doamne ce bine ca exista si instinct matern care - in cazul tau - a contat atat de mult! Pupici muuulti de tot pt tine si printzesa ta frumoasa si "dintoasa"

PS: Ma gandesc ce parere-si fac tinerele gravidute citind povestile de aici, dar tu esti un exemplu si as vrea ca nimeni sa nu se lase "pacalit" de vreo parere de doctor lacom dupa bani si sa consulte cel putin doi doctori inainte de a face ceva de neiertat si neuitat...

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

SARBATORIFERICITE
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Kaski sa va dea Dumnezeu sanatate si noroc. Si sa uiti tot ce a fost urat! Copila ta merita ce e ma i bun si voi la fel!
Si sa nu uiti ca instinctul matern care te-a ajutat si calauzit de la inceput iti va fi de mare folos si de aici inainte.
Eu am nascut tot la 35 de ani, cu alte probleme, si stiu prin ce ai trecut. Dar pustii nostri sunt niste invingatori. Toti! Si noi prin de ei.

Alex - 2 ani si 4 luni si Carmen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

frumoasa poveste!
sa va bucurati de Daria..si sa dea Bunul Dumnezeu sa va ofere numai clipe de liniste si bucurie!

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62428" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_bubulina spune:

Buna,
Sa-ti traiasca minunea si sa te bucuri de ea. Ai o poveste emtionanta care pe mine m-a pus pe ganduri, pentru ca sunt o aspiranta mai putin optimista dar povestioara ta m-a impresionat si parca vreau sa o iau de la capat din nou.
La multi ani! sa va dea Dumnezeul Multa Sanatate si Fericire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaT spune:

Emotionanta poveste!

Sa-ti traiasca fetita si sa va bucurati de ea. La multi ani!

6 ani - 14 februarie 2006




Mergi la inceput