Ce filme BUNE ati mai vazut?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Ultimul film pe care am reushit sa-l vad e Troia, acu nu mai shtiu daca filmu a fost bun, da shtiu sigur ca Bradu era buunn rau!

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

noiembrie
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutatzi-o pe micutza Alina sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Asterix spune:

Unul din filmele anului 2005, care mi-a placut, a fost "Ladies in Lavender" cu Judi Dench si Daniel Bruhl (el a mai jucat in "Good Bye Lenin"). Si unul ceva mai vechi: "The Legend of 1900"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

Love story – e clar unul din capodoperele tuturor timpurilor !

Cu stima,

Singur, DARAEL
Ratacitor prin Lume
http://www.geocities.com/dara2el/

“A te invinge pe tine insuti este prima si cea mai frumoasa dintre toate victoriile.“ DEMOCRIT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osolita spune:

Completez lista cu:
"Bang bang you're dead"
"Modigliani"

Never knew before what eternity was made for. It is to give some of us a chance to learn German.
(Mark Twain)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Sunt innebunita dupa "Sweet November".....cu Charlize Theron si Keanu Reeves!!!!! L-am vazut de...nu mai stiu cate ori...si tot de atatea x am ..E din 2001 filmul..dar merita vazut!!!

Nunta noastra-26.06.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maimutzica spune:

Cinderella man



Unii oameni ar prefera mai degraba sa moara decit sa gindeasca. Si asta si fac ,viata o demonstreaza zilnic !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pika-pika spune:




Sunt multe filme care mi-au placut mult de-a lungul timpului.Printre ultimele 21 grams,Artificial Intelligence,The butterfly effect.
Cineva foarte drag mie avea un film preferat pe care nu am reusit sa-l vad.Mi l-a povestit de mai multe ori si imi aduc aminte ca era cu o tip care se intorsese in timp pentru a fi cu iubita lui,si in final a gasit o moneda in buzunar ceea l-a facut sa se intoarca in prezent.Ceva de fenul asta.Poate stie cineva despre ce film e vorba...




SARBATORI FERICITE



10+

mamica incepatoare si bebelin
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

Filmul este "Undeva, Cindva" cu Cristopher Reeve si Jane Seymour, erau tineri....cinta rahmaninov....bun film!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mama lia spune:

despre ce e vorba in "21 gramms"???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gangurici_licurici spune:

Zozela, ce ti-e si cu gusturile... eu la Sweet November era sa ma apuc de plans, da de plictiseala. La fel si la A Walk in the Clouds, cu acelasi Keanu Reeves. Da' altfel n-am nimic cu el, chiar imi place- mi-a placut f. mult Point Break (nu-mi prea plac filmele de actiune, da asta avea ceva...). Si apropo de filme de actiune, printre putinele care mi-au placut: The Rock, Face/Off, Desperado (numa' ca asta-i comedie neagra, deci cred ca nu se pune, idem Pulp Fiction)

Mergi la inceput