Alinuta a fost operata, maine se intoarce acasa

Raspunsuri - Pagina 29

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

quote:
Originally posted by helbi
Danna_J, din cite imi amintesc eu tu ai discutat cu Prof. Claes, nu?Spune-mi te rog cum ti s-a parut, pt ca se pare ca ori el , ori alt prof dr de renume din Germania ma va opera si pe mine luna asta. Prof.dr-ul care urma sa ma opereze, mi-a spus azi de posibilitatea ivita acum, de a fi operata de unul din cele 2 nume mari pe dezlipire de retina si mi-a zis ca daca el ar avea o pb, numai pe mina lor s-ar lasa.............si el e totusi un nume.........Andreia
Andreia imi pare rau ca am neglijat intrebarea si nu ti-am raspuns la momentul dat, personal nu am vorbit cu Dr Claes, nu pot sa-ti spun nimic de el, doar din recomandarile dr-lui Florian Balta, mie personal imi inspira multa seriozitate si incredere, as merge pe mana lui, stiu ca a facut tot ce se putea pentru Alinuta, din pacate boala a fost avansata, ma bucur ca a reusit si la un ochisor sa-i faca operatia! Cred ca acum esti deja operata, sper sa fie o reusita si sa ai imbunatatiri! Numai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Dana, merci pt raspuns. Nici eu nu am mai intrat pe la umanitare de mult!
Da, eu am fost operata, de 2 ori in 8 zile, pt ca prima operatie n-a "tinut". Nu se stie de ce?! Acum sunt ok, si sper sa ramin asa.

M-am bucurat sa citesc ca Alinutza reuseste sa vada ceva. Sper din suflet sa i se mentina aceasta stare, daca nu chiar sa se mai imbunatateasca putin!

La multi ani si din partea mea, desi cu ceva intarziere!

Sa-i de-a Domnul cel mai de pret cadou pt ea: vedeerea!

Mergi la inceput