Alinuta a fost operata, maine se intoarce acasa

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oanamc spune:

Buna dimineata!
Iar suntem harnici de dimineata!Mai ales sotul meu care a mai cules 500.000 lei de la Alin pentru Alinuta!

Multumim frumos,Alin!

Si eu simt nevoia sa multumesc sotului meu care e o persoana speciala si a pus mult suflet in campania asta.El a stans majoritatea banilor.Merita un milion!
Mey,fetelor nu va inghesuiti ca numai eu am voie sa ii dau !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

Oana , mey meritati 1 milion de , sunteti extraordinari




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Oana, multumim lui Alin, iar pupicii ti-i dam tie, poti sa-i dai mai departe, multumim din tot sufletul pt ceea ce faceti, Oana, sotul... Timisoara- Sunteti extraordinari

anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

alessia105 si tu esti extraordinara, de fapt toate fetele sunt, eu inca mai cred ca vom aduna banutii pana pe 18 decembrie, nici nu vreau sa gandesc altfel

Sorin,Hazel va multumim si voua din tot sufletul




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

azi dimineata am trimis scrsorica la firmele participante la baby expo, firme cu produse pt copii, poate ne ajuta cu ceva banuti , acum mai caut mailuri si de la alte firme mari , banci etc si mai trimit, nu se stie niciodata ...poate citeste scrisorica cineva cu suflet...
hai va si ma pun pe treaba






www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabungau spune:

Na ca nu pot sta deoparte si am pus si eu mana la treaba, am scris la PRO TV!! Sper din tot sufletul sa primim un ajutor de la ei...

Danna_J, am folosit scrisorica scrisa de tine, sper ca nu te superi...

Oanamc, esti extraordinara!!!

Va pupam,

Irina si Ioana Alexandra (13 aug 2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/irinabungau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns an-k spune:

Adriana, asa este, toate fetele sunt minunate, cu suflet mare, fara ajutorul vostru nu am fi fost atat de optimisti acum, va multumesc tuturor



anca si micutza Bianca(14/03/2005)
http://community.webshots.com/user/biancahugoanca

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62378" target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

tocmai am trimis la toate ziarele importante

acum vreau s atrimit la toate bancile din romania

si la toate agentiile de turism, poate reusima sa facem rost de biletele de avion si mai scutim niste banuti






www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adseana spune:

Vai, fetelor, mare e gradina Domnului....am ajuns la concluzia ca sunt pe lumea asta si neoameni, ca nu stiu cum sa-i numesc....


Oricum eu mai incerc, poate poate se vor gasi si niste OAMENI ADEVARATI prin alte parti....



....vine


Adriana si Alexandra (15.04.2005)

Alexandra, printesa noastra

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;33/st/20050415/n/Alexandra/dt/7/k/eb65/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Sunteti minunati!Sotul Oanei, Cristi , iti multumim din suflet pentru toata campania dusa de tine la Timisoara, stim ca esti de neoprit acum! Avem nevoie de tine pana la capat! Mii de multumiri ! Alin din Timisoara, multumim mult pentru contributie IrinaBungau succes, cu PROTv-ul!Mai punem pe listuta 50 e din partea unui suflet care doreste sa ramana anonim din Ploiesti, Multumesc ! Adriana o sa-i primesti prin mandat postal pe adresa ta prin 19 dec.Insist si eu cu telefoane in RO pentru un TELEDON, si in strainatate pentru ceva donatii! Tineti pumnii!Sa fie o zi cu succes!Deja cu banii promisi am depasit 800 e, poate azi ajungem la 1000 e sau cine stie, poate chiar mai mult !www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina Lumina www.geocities.com/alinalumina" target="_blank">Alina-Lumina (site) Craciun fericit!

Mergi la inceput