Alinuta a fost operata, maine se intoarce acasa

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adseana spune:

Azi m-a sunat prietena mea si mi-a zis ca au trimis si ei 300.000 lei, dar nu stia exact numele cui a trecut sotul la expeditordeci va fi ori Mihaela ,ori Adrian D.---Eu am intrebat la posta si mi-au zis sa nu trec alta adresa decat cea din buletin, Adriana, pentru ca altfel nu iti pot da ei banii...legile din Ro, parca nu poti avea acum mai multe case....daca stii tu ceva mai concret, scrie-mi sa pot trimite si banii de la colega mea, ca sunt la mine....mersi!






....vine


Adriana si Alexandra (15.04.2005)

Alexandra, printesa noastra

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;33/st/20050415/n/Alexandra/dt/7/k/eb65/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_lia spune:

S-au mai trimis in contul deschis la BCR 500.000 de lei din partea lui Sebastian Adam din Codaesti, micutul meu ingeras bolnav de distrofie musculara, prin Mona Adam, mama lui.
Idee: ce-ar fi daca acel pliant pe care l-au ratacit fetele si il voi retrimite la Anka ar putea fi postat undeva pe forum si scos la imprimanta? Fiecare dintre noi ar putea sa aiba 10-20 de bucati pe care sa le posteze pe stalpi, in locuri aglomerate, in magazine si pe langa biserici... Ar fi o campanie mediatica buna, zic eu. Oamenii sunt mai deeschisi spre oameni in preajma Craciunului iar acum toata lumea alearga dupa cumparaturi.
Lia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna_J spune:

Buna ziua tuturor,vreau sa va dau o veste buna, o familie care doreste sa ramana anonima, s-a oferit sa completeze cu restul de bani necesari pentru operatia Alinutei.Data limita pentru donatii este 31 Dec 2005, si va rugam pe cei ce doresc sa doneze in continuare banii pot sa o faca pana atunci. Iar in 2 sau 3 ianuarie sa se poate faca plata operatiei!o seara placuta tuturorwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110" target="_blank">Alina Lumina www.geocities.com/alinalumina" target="_blank">Alina-Lumina (site) Craciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adseana spune:

Wow Dannaasta da veste buna!Super!!!!!Multe familiei respective!

....vine


Adriana si Alexandra (15.04.2005)

Alexandra, printesa noastra

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10716;33/st/20050415/n/Alexandra/dt/7/k/eb65/age.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamc spune:

Acum am citit si noi vestea cea buna!
URAAAAAAA!
Multumim acelei familii minunate!

Am mai primit si noi 1.000.000 lei de la Dorina pentru Alinuta.Maine vor pleca banutii spre Adriana.
An-K,te rog sa modifici listuta cand ai timp.Multumesc si

Pe cand s-a reprogramat operatia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

quote:
Originally posted by aurelia1278

Adriana, te rog muuuult, nu ma uita cu modificarea aia din listutza, pleaseee. Ca raman acolo cu promisiunea netinuta!

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an



Noi )adica eu si prietena mea) aparem si la "confirmati" (helbi + marga = 20 euro, dar si la "promisiuni" (helbi - 20 euro). Poate ne stergi de la promisiuni.

Ma bucur ca lucrurile incep sa se miste mai repede si sa speram ca Alina va vedea curind!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

Ce veste minunata....ma bucur mult pt alina...mii de multumiri familiei care o ajuta si tuturor fetelor care au donat bani...sa va dea Dumnezeu multa sanatate.....sunt tare fericita, asta da minune de Craciun


fetelor eu nu pot sa fac modificari in lista , doar ank poate , cu siguranta le va face maine

pupici


aaaa....mai astept si eu niste banuti la posta , cred ca pe miercuri ajung, si la banca tb sa ajung sa ridic niste banii...o sa merg maine, si va scriu imediat ce am banii

gata fug la nani
la toata lumea

Adriana si bb Cezarica

Sarbatori fericite


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

Uraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

V-am zis eu ca o sa se intample o minune?


Felicitari

www.claudiu-cioca.tk" target="_blank"> Claudiu Cioca-a inceput drumul spre Lumina
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62812" target="_blank">Maini condamnate la tacere
Dragostea de Dumnezeu rezolva toate problemele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

am vorbit la telefon cu o buna prietena , Simona Anton si bebe Ian, si i-am povestit de alina , si a zis ca doneaza si ea 5 milioane de lei, ea la randul ei a vorbit cu nasa baiatului ei , Mihaela Axinte , care doneaza si ea 3.500.000 lei

Simona Ian te pupam si pe tine sa fii cuminte sa vina mosu cu multe jucarii

Mihaela

fetelor sa va dea Dumnezeu sanatate multa si fericire si sa aveti un Craciun minunat



Adriana si bb Cezarica

Sarbatori fericite


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63110&whichpage=1 br / " target="_blank">Ajutati-o pe Alinutza sa vada



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Of, ce bine! Intr-adevar, parca ar fi venit zana cea buna si a facut o minune.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63726" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62868" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an

Mergi la inceput