GHETUTZE pt copii de la orfelinat - AVEM POZE !!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Tzuni, te refaci ??

Sa faci cumparaturi pt peste 90 de copii ..
Sa ne fi vazut la Metro & Cora cum impingeam la carucioare, apoi cum am plecat de-acolo cu sacose peste mine, sub mine ...

Doar Tzuni a fost privilegiata, statea singura pe scaunul ei.. asta e, cineva trebuia sa conduca si .

Dar este asa frumos sa cumperi pentru copii.
Zilele astea cred ca-l tin pe Matei la mama, ca altfel cred ca iese cu scandal, la muntii de jucarii care sunt acasa.

Suma de care am dispus a fost 3200 RON, cca 35 RON de caciula.

Am cumparat asa:
1. pt fetitze:
- mixer cu baterii
- case de marcat
- truse de pieptanat
- papusi bebe cu olitza+suzeta
- hoarde de papusi Steffi & Co (stil Barbie), cu diferite accesorii, etc

2. pt baietzei:
- rucsac cu animale Zoo
- rucsac cu soldatzei
- seturi cu fortze de politzie, anit-tero, pompieri, camioane, etc.
- de construit: avioane, port-avion

4. pt fetele mari:
- set (etui) cosmetice
- tricou maneca lunga
- punga cadouri

5. pt baietzii mari:
- bluzoane si tricouri maneca lunga
- punga cadouri

Si bineinteles, pentru fiecare cate o punga cu dulciuri de sezon, frumos impachetate.

(am 3 sacose de rafie pe balcon: cu mos Craciun, oameni de zapada, globuri, din ciocolata in diverse combinatii).

Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Ma bucur ca ati facut deja cumparaturile.Cred si eu ca nu v-a fost usor,chiar daca e foarte placut sa cumperi daruri pt copii.

Ati fost doar voi doo???!!!???

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Da Jasmine, eroine scrie pe noi.

Mai grav este ca si noi vroiam tare mult sa ne jucam, mai ales cu casa de marcat, buhuhuhu... si cu papushelele safari... si cu printesele alea cu parul pana la calcaie si chiar dupa...



Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Fetelor, ultima strigare: mai vine cineva cu noi maine, la serbare si la imparit cadouri? Anuntati-ma!

Va astept cu drag


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Eu vin! Adica noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Pe prima pagina, chiar in deschiderea subiectului, postez chitantele si facturile cumparaturilor. Sper sa se vada bine. Cine are nelamuriri, astept PM!

Cu drag.


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Petrecere frumoasa fetelor si fie ca moshu sa vina cu sacul plin de daruri pentru copii cuminti.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandra_sb spune:

Vine si nasa noastra, Angela!



Ruxandra & Matei (3 ani) & sotul drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Tzuni,

si toate doamnele - felicitari! E mare lucru ca se intampla si asa pe lumea asta - adica lucruri bune!

Tzuni si Ruxandra, felicitari de doua ori pentru munca depusa la cumparaturi.

Din pacate nu pot ajunge diseara - am copil urlator si maine o mare zi de nastere in familie - care incepe din seara asta.

Tzuni, eu inca mai am datorie de 1 milion - il pastram pentru urmatoarea actiune...

Toate gandurile bune pentru diseara!

Gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Multumim, Gabriela! Si da, sa dea Domnul sa mai organizam astfel de actiuni, ca tare ne mai bucura sufletul!


www.fastcoolcars.com/images/sexy_ladies_fast_cool_cars9/legs_car.jpg" target="_blank">Tzuni mic si drag si scump

Mergi la inceput