Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buburuzica_2005 spune:

Sunt noua pe acest forum,dar salut din tot sufletul actiunea voastra si sunt disponibila oricand sa merg cu voi la cumparaturi,sa ajut la impachetat,carat,etc.Particip si eu cu niste carti,ornamente si ma mai gandesc sa vad cu ce mai pot ajuta.Tatal meu este sef de srviciu la Sf.Luca si daca mai e nevoie de ceva ajutor suntem aici.
Desi a mai ramas destul de putin timp imi intind si eu antenele poate rezolvam de o donatie de medicamente sau ceva sponsori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Originally posted by buburuzica_2005

Sunt noua pe acest forum,dar salut din tot sufletul actiunea voastra si sunt disponibila oricand sa merg cu voi la cumparaturi,sa ajut la impachetat,carat,etc.Particip si eu cu niste carti,ornamente si ma mai gandesc sa vad cu ce mai pot ajuta.Tatal meu este sef de srviciu la Sf.Luca si daca mai e nevoie de ceva ajutor suntem aici.
Desi a mai ramas destul de putin timp imi intind si eu antenele poate rezolvam de o donatie de medicamente sau ceva sponsori



Buburuzica, bine ai venit! Sigur ne prinde bine cineva "din interior".

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Bine ai venit printre noi Buburuzica!
Si bine ai revenit Ralualexandrei
In legatura cu bradul, s-a oferit Terry sa cumpere 4.
Noi avem nevoie de ornamente ( mai ales instalatii si beteala) ar fi super daca ai putea inlocui bradul cu ceva de genul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

am vb cu ralualexandrei pe pm si a ramas ca ea va cumpara 1 brad artificial si eu 3.
cine se ofera sa aduca instalatii, beteala, globuri?
eu cred ca maine voi merge sa cumpar brazii.
haideti, veniti cu oferte concrete pentru ca timpul e scurt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Gata! Am scapat de bani! Sotul meu s-a intalnit cu sotul lui Jasmine si i-am dat lui banutii, 100RON. Cu ce mai putem ajuta?

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

Buggy, azi ma duc sa iau 10-12 saci pentru batrini sper sa nii ia Atlassibul Cine II ridica? Pe miercuri ore 13 de la Iasi ajunge un balot de la secon hand cu sora-mea cine ar putea sa mearga la sala palatului sa-l ia ? E cineva de pa forum disponibil?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Super Sony
O sa vin eu, imi fac timp si vin cu o masina sa ii iau. Am nevoie pe pm de un nr de tel ca sa reusim sa ne vedem. Ti-l dau si eu pe-al meu.
Ce bucurie!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Stiti ce m-am gandit acum...sa nu ducem sacii pur si simplu la spital ci sa sortam hainele si sa le punem in punguta cu cadouri. In felul asta vom fi sigure ca vor ajunge direct la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Eu am o instalatie si beteala pt un pom (sau 2 mai mici).

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Buggy,luni cand te intalnesti cu prietena mea iti va da 170RON (100 de la Bebe Beca si 70 de la mine).

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput