Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

http://www.gandul.info/2005-12-12/reportaj/ultima_statie


Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Azi ma duc sa mai ridic niste colete de la Soni
Au ajuns Soni, m-au sunat acum.
Voi proceda ca la balot, nu le voi desigila decat in prezenta voastra cand vom impartii lucrurile ( sper ca sunt sigilate)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soni spune:

salve fetelor! Ma bucur Buggy ca macar cu pachetele s-au tinut de cuvint . Ai grija te rog mult de pachetelul lui Alex Sint testele inauntru alea 175 + 50 pt urina +un aparat pt Lantus noua insulina care o face. E o cutie alba cu multi de A A A pe ea ca nu puteam scrie nume.Daca i-mi amintesc bine e singura alba. Spor la munca!!!Cita munca dar si ce satisfactie!!! Baci baci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia Laura spune:

Fetelor, pana acum am strans de pe la colegi aprox 7 mil lei vechi si inca mai adunam :)

Azi merg cu terry sa cumparam pungi.

Bafta si va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

quote:
Originally posted by Jasmine

http://www.gandul.info/2005-12-12/reportaj/ultima_statie


Jasmine si Radu (26.10.2004)




si astia o duc super bine...

lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Ce articol trist...mi se pare ingrozitor... si acesta e un camin decent. Oricum bietii batrani, cata suferinta, vorba lui Minulescu
" jucarii stricate" ajung abandonati in final cand ar trebui sa se bucure de toata dragostea copiilor.
Nu judec pe nimeni...dar tot groaznic e...( ma gandesc ca unii dintre cei care si-au dus batranii acolo, n-au avut de ales... sau poate au avut de ales intre propria familie si parinti), ce cumplit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

impreuna cu Iulia Laura am cumparat astazi:200 pungi tip banana + 250 pungi tip maieu = 1.300.000 ROL
10 calendare ortodoxe mari (de perete) = 300.000 ROLbani ramasi: 6.500.000 ROL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

terry daca mai ai nevoie de ajutor la cumparat -carat ceva sa imi spui. Eu am treaba pana joi cand am o serbare de mos dar vineri sambata sunt libera ca pasarea cerului (am si masina)


quote:
Originally posted by terry

impreuna cu Iulia Laura am cumparat astazi:

200 pungi tip banana + 250 pungi tip maieu = 1.300.000 ROL
10 calendare ortodoxe mari (de perete) = 300.000 ROL

bani ramasi: 6.500.000 ROL



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!
www.happy-family.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Vineri va fi ziua cumparaturilor. Cine poate? haideti sa stabilim o ora accesibila pt toata lumea si vorba lui Terry cel mai bine sa mergem intr-un metro sau sellgros. Ce spuneti? Am luat banii de la turturica, na ca era sa si uit si jumatate din celelalte pachete trimise de Soni, sunt sigilate , le vom desigila impreuna cand facem cadourile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

am uitat sa va spun ca maine voi schimba banii.

Mergi la inceput