Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Confirmam cilindele! Incercam sa mai adunam cativa prieteni, sa facem un "cor"!
Cand ajung balotii?

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

quote:
Originally posted by Laura B

quote:
Originally posted by buggy

Am vorbit azi cu Mihai ( M34), a ramas ca ma voi intalnii cu el Duminica sa primesc niste bani de la el Antonoaia si Laura B.
Am o nelamurire Laura B este si pe lista Turturicai si primesc bani de la ea si prin M34. Te rog Laura daca poti sa confirmi ce suma de bani dai exact si daca e vorba de aceeasi suma pe care mi-o dai prin M34




Turturicai i-am trimis $40CAN. Lui Anto ii trimisesem alta suma de bani initial pentru alt caz ( sincer, cum am trimis in mai multe parti cam in aceeasi perioada, nici nu mai stiu exact cat a fost, stiu doar ca era o suma modesta de genul $10 sau $15 CAN- Anto ajuta-ma, te rog!). Cum cazul celalalt a disparut o data cu scandalul recent, banii au fost redirectionati catre Craciunul pentru batrani. Anto, la suma trimisa de ea, a adaugat si banii de la mine, pentru a simplifica transferul.

Laura



Da Laura, 15$ mi-ai trimis.
Va pup.
anto

...ce-ntamplare cu mine Anto, ce minune cu ei Ioana si Stefan si bb din burtica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

quote:
Originally posted by Jasmine

quote:
Originally posted by terry

confirm cele scrise de buggy in lista
am vb cu o firma care produce pungi din plastic cu Mos Craciun imprimat la pretul de 2100 lei bucata. le vand la pachete de 50 buc, deci ar veni 250 x 2100 = 525.000 lei
aveti alta varianta? daca nu, le luam pe astea. dimensiunea lor este 35/50 cm

Terry,de ce e nevoie de 250 de pungi?Daca sunt 200 de batrani nu ajung 200 de pungi?Intreb si eu...Jasmine si Radu (26.10.2004)

eu niciodata nu cumpar ceva la fix. se pot rupe si trebuie sa avem si de rezerva si cum ei nu vand pachete mai mici de 50 buc. eu zic ca suma este infima, parerea mea!
acum, eu nu decid singura. hotaram impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

Campania se va inchide pe data 14, urmand ca in perioada 15-17 sa se faca cumparaturi iar pe data de 18 Decembrie se vor impacheta si imparti cadourilePropun sa ne intalnim la ora 12 ( in cazul in care nu mai avem nimic de cumparat ) si sa ducem tot ce avem la spital si sa ne apucam de treaba si cand terminam ( aici e mai greu ) sa zicem ora 3 sa ne apucam sa impodobim brazii, dupa care sa urmeze colindele si cadourile
Mentionez ca in timp ce impodobim brazii sa punem cantece cu colinde la combina promisa de Iulia Laura( daca mai e valabil si astepta din nou o confirmare din acelasi motiv, sa stim exact pe ce anume ne bazam)
Si la sfarsit sa iesim toate si mancam ceva pt ca am reusit sa ducem un lucru frumos la bun sfarsit ( probabil in jur de ora 6-7)
Ca idee sunteti de-acord?

AU MAI RAMAS 7 ZILE PANA LA INCHIDEREA CAMPANIEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by terry


eu niciodata nu cumpar ceva la fix. se pot rupe si trebuie sa avem si de rezerva si cum ei nu vand pachete mai mici de 50 buc. eu zic ca suma este infima, parerea mea!
acum, eu nu decid singura. hotaram impreuna



Sigur ca e OK asa,doar am intrebat.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia Laura spune:

fetelor, CONFIRM HEREBY ca avem cele 4 combine! Cate una pt fiecare etaj, like promised!
Si am sa aduc si 2 instalatii de brad+ globuri!
poate sa imi confirme cineva ca s-a primit cei 50 de ron in cont, trimisi pe 05.12? de la un ing? multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulia Laura spune:

Fetelor, va confirm inca o data ca cele 4 combine sunt in posesia mea, le avem si vor fi duse la camin in ziua actiunii- asa ma gandesc ca e mai bine!
de asemenea, contati pe mine pt 2 instalatii+ globuri si beteala pt brazi.
puteti sa imi confirmati va rog daca s-au primit cei 50 ron trimis in contul de la Finans, luni, 05.12? Veneau de la o sucursala ING.
Va pup, spor la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,
Am hotarat sa merg sa iau balotul cu haine. Azi ajunge.
Am gasit o solutie de rezolvare deoarece nu ati reusit sa ma insotiti pana la urma. Ma duc il iau si nu il desigilez decat in prezenta voastra pe data de 18 atunci cand vom impartii ce avem in pungi.
Acum ma grabesc sa plec si nu pot sa raspund la toate postarile.
O rog pe Catrinadil sa intre si sa ne prezinte situatia contului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

fetelor, cred ca noi am uitat de varfuri pt. brazi.
cred ca eu am unul disponibil acasa dar nu sunt sigura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turturica spune:

Revin cu situatia banilor adunati de la fetele din strainatate, pt ca au ajuns si banii de la an-k:

adela: 20 franci elvetieni
laura b: 40 dolari canadieni
eu: 200 franci elvetieni
an-k: 15 euro.

Sint pe drum:

lorelei 19: 20 franci elvetieni
carmita baby: 50 de euro.

Edit: La sfirsit de saptamina, dupa ce ajung toti banii la mine, ii trimit printr-un prieten la Bucuresti.

Mergi la inceput