Craciun pentru batrani dus la bun sfarsit!!!!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Andreea_tx, nu reusesc sa-ti trimit banii, colegul meu ajunge foarte tarziu acasa.
spune-mi, te rog, cand e mai convenabil pentru tine: dimineata in jur de 8 sau seara dupa 19.

multumesc pentru ajutor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

quote:
Originally posted by clyo

Andreea_tx, nu reusesc sa-ti trimit banii, colegul meu ajunge foarte tarziu acasa.
spune-mi, te rog, cand e mai convenabil pentru tine: dimineata in jur de 8 sau seara dupa 19.

multumesc pentru ajutor

---------------------------------------------------------------------------------------------- Clyo eu dim in jur de 8 am program de dus pitic lka gradi deci cel mai bine ar fi seara nu conteaza ora poate sa fie cat de tarziu ma suna si cobor sa ne intalnim.sper ca mai ai tel meu.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denis spune:

Buggy,

Ti-am trimis un PM dar cum inca n-ai raspuns (poate n-a ajuns mesajul, poate n-ai timp) iti scriu si aici.
Mi-as dori mult sa trimit hainele pt batrani dar nu am masina asa ca mi-ar prinde tare bine ajutorul tau... Zona in care vor fi lucrurile este Baba Novac sau Colentina... Sper sa nu-tiu fie prea greu.
Si sper ca lunea viitoare (12 dec) sa nu fie prea tarziu (pana atunci imi voi face timp sa aranjez toate hainele..)

Denisa, mami lui Cosmin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoioana spune:

Buggy,
am dat. nr. tau de tel. unui baiat din Bucuresti. Te va suna ca sa-ti dea niste bani din partea noastra si-a LaureiB. Il cheama Mihai (m34 pe forum si este o persoana deosebita.
Catrinadil si Carolinah, va multumesc mult pt. numerele de tel. Sa stiti ca n-am avut criterii deosebite in a alege nr. lui buggy, pur si simplu a fost primul. :) Am incredere in voi toate si va admir implicatia in a face ceva atat de frumos!
Doamne ajuta!
anto

...ce-ntamplare cu mine Anto, ce minune cu ei Ioana si Stefan si bb din burtica...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmita_baby spune:

Fetelor nu am avut rabdare sa citesc toate paginile subiectului, de aceea va intreb la cine as putea trimite si eu niste banuti pentru batrani.



Mello motanelul iubit



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna,Am nevoie de ajutorul vostru. Trebuie sa vina cineva cu mine sa ridicam balotii trimisi de Soni.
Am masina vin va iau, vedem cum facem, eu nu ma pot duce singura, avand in vedere ca eu sunt cea care ma fac raspunzatoare de aceasta actiune am nevoie de 1 sau 2 martori cu care sa vedem exact la fata locului ce anume am primit si sa semnam cu totii pt confirmarea de primire a lucrurilor. Sunt lucruri care trebuie facute si eu bag la dosar deoarece imi doresc sa pot continua actiunea cu batranii si sa nu fie neintelegeri. De asemenea as vrea sa facem o lista mare cu ce bani si ce obiecte se primesc si cu semnaturi de la persoanele care ofera aceste lucruri din acelasi motiv, sa nu fie neintelegeri mai tarziu.
Tot ce avem trebuie sa se regaseasca pe o lista pe care eu o voi baga la dosar cu semnaturile de rigoare.
Va trebui de asemenea sa strangem chitante , bonuri si tot ce cumparam pt a justifica suma de bani pe care o vom cheltui si sa primim semnaturi de la directoare pe ce intra in spital. Astfel incat ce avem noi si ce intra sa coincida perfect.
Astept deci niste raspunsuri din partea voastra cu privire la ce primim de la Soni. Trebuie sa mai mearga cineva cu mine.
Denis, luni e ok sa ne vedem.
Am primit azi de la prietena lui Jasmine, Petronela 170 de ron reprezentand 100 de la Bebe Beca si 70 de la Jasmine. Deci tinem legatura si haideti sa imi trimiteti si mie pe pm un nr de tel cele care puteti sa veniti. Nu stiu exact cand ajunge transportul, important e sa puteti "scapa" cumva de unde va aflati, sa am numarul vostru si sa va sun sa va chem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Scuze ca sunt "scumpa la vedere", dar maine si vineri am examene, asa ca "tocesc".

Cred ca ar trebui sa vina cineva cu aparat foto/camera video sa inregstreze evenimentul. Multi dintre colegii mei care au contribuit au spus ca le-ar placea sa vada si ei cate ceva din ceea ce s-a intamplat acolo.

Va rog sa imi spuneti daca sunteti de acord in legatura cu pachetele cu dulciuri asa cum le-am prezentat pe pag 4? Ca as vrea sa dau comanda maine, ca sa fiu sigura de ele.



lina, cu Alina (12.11.02) si Ana (9.05.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Buna Caro
Ramane stabilit asa.
Bafta la examene.Inca nu s-a oferit nimeni sa vina cu mine sa primim coletul de la Soni.
As avea nevoie cam de 2 fete.
Ar fi pacat sa ratam acest balot, e important sa fim 2 sau 3, altfel nu ma duc singura fara martori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Loreg spune:

Si eu, si eu...continui sa fiu alaturi de voi, chiar daca, din diverse motive apar pe-aici din ce in ce mai rar..
Astept perioada cumparaturilor, pachetelor si..serbarea...sper sa ajung sa particip la toate cele 3 evenimente cheie...
Imediat ce-mi gasesc putin timp..asa ca sa fiu lucida...pun pe hartie ideile mele...asta ca sa vin si eu cu ceva concret..totusi..

Va si tinem legatura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buggy spune:

Jasmine
Asa e, ti-am incurcat numele, scuze
Am postat in acelasi timp cand am zis 'nu' imediat dupa tine ma refeream la program ca inca nu l-am stabilit sper ca nu ai inteles ceva gresit.
Multumim pentru banutiPt a inlatura viitoarele probleme as vrea ca fiecare sa rescrieti cu ce ati contribuit. Eu voi pune o a doua lista reinnoita. Astept vesti si de la Catrinadil sa vedem ce s-a mai strans si fete care sa poata venii cu mine.
Loreg mi-a scris ca va incerca si as mai avea nevoie de cineva pt siguranta.

Mergi la inceput