Va mai amintiti de love story?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns fairy_adina spune:

VA DORESC SUCCES

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Dantje, super ideea... ar fi minunat, sa vedem cum ii convingem pe cei de la Talisman...
Ma gandesc poate reusim sa gasim si pe altcineva.

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Pasi de urias
VA MAI AMINTITI DE LOVE STORY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Laura si Adrian sunt acum la National TV!

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Pasi de urias
VA MAI AMINTITI DE LOVE STORY?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

imi pare rau ca am citit cu intarziere aici si nu am vazut-o.
m-am rugat si ma voi mai ruga pentru ea, sa o ajute Dumnezeu sa scape cu bine din incercarea asta grea!


Somewhere on this globe, every ten seconds, there is a woman giving birth to a child. She must be found and stopped.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmina_72 spune:

Doamne am vazut emisunea.

Laura este curajoasa si lupatatoare. Sa-i ajute Dumnezeu.
Trebuie sa reusim sa ne unim . Trebuie sa ne rugam toate pt ea.
Trebuie sa primeasca energia noastra pozitiva. Aceea energie pe care eu o simteam in fiecare zi cum vine de la voi. Si aceea energie din care Sabina si-a gasit puterea de a trece peste tot.

Haideti inca o data sa incercam si pt Laura.

Multa putere Laura si Adrian.
Speram si ne rugam ca de aceasta data filmul sa se termine frumos.

Va pupam si suntem alaturi de voi

Cosmina, matusa Sabinei

http://sabinac.netfirms.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisflo34 spune:

Dumnezeu te va ajuta Laura si ne rugam pentru asta!

Putem s-o ajutam pe Laura ,dragi mamici si cred ca oamenii se vor uni din nou cum a fost la Sabinuta (Multumim Pentru Asta, Oameni Minunati!!!!).

Sa fiti tari si sa gasiti putere in voi si nu uitati ca orice este posibil!Chiar daca uneori pare ca nu mai exista speranta sau sansa ,rugati-va si veti gasi puterea de a merge mai departe.Oameni minunati si o mana de ajutor veti gasi sigur pentru ca suntem oameni,traim printre oameni si vrem sa fim oameni in ciuda necazurilor care ne inconjoara.
Cazul Sabinutei a demonstrat ca oamenii se pot uni sa ajute un sufletel deznadajduit,indiferent de starea lor materiala .Pentru asta noi,familia Sabinei, vom fi vesnic recunoscatori.Acum familia nostra s-a marit.Suntem cateva mii,zeci de mii,sute de mii,poate milioane.
Si tu ,Laura faci parte din familia noastra.Este familia celor cu inima mare care se gandesc si la cel de alaturi.Speram si vrem sa te putem ajuta.Poate financiar nu o sa putem foarte mult,dar vom gasi si alte cai.
Omenia si frumusetea unui gest care vine din suflet ne fac mai buni,ne fac sa fim oameni.
Sa dea Dumnezeu Laura sa poti ajunge la clinica de afara si sa nu incetezi sa crezi vreodata ca minuni pot exista.Poate noi nu le vedem,fiind prea ocupati cu traiul de zi cu zi,dar ele exista cu adevarat,se intampla tot timpul.
Noi ne vom ruga pentru tine in fiecare seara asa cum ne rugam pentru Sabinuta.Asa cum ne rugam pentru Mihaita.Asa cum ne rugam pentru George.Asa cum ne rugam pentru Bella.Asa cum ne rugam pentru toti copiii bolnavi de care am citit,chiar daca nu sunt ai nostri.
Pentru noi esti tot un copil bolnav (care trebuie sa spere ca se va face bine),chiar daca varsta e mai mare.
I-mi cer scuze de lungimea postului,dar sunt emotionat dupa emisiune,ne-am amintit de necazurile noastre si am mai plans putin.
Dumnezeu sa te aiba in paza ,Laura!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Primul pliculet se afla pe drum ,a raspuns strigatului de ajutor,o canadianca cu suflet mare,Cricor,Corina cand ajunge plicul....
Sunt convinsa ca 'love story'va avea un alt final.
Numai impreuna vom reusi!!!

Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Tocmai am citit un articol medical despre un medicament- Gleevec, care se foloseste cu succes in vindecarea acesteiboli nenorocite. Nu descopar eu roata, dar poate nu stiu de el ( se foloseste in SUA) si le poate fi de folos informatia. Multa sanatate si sa adunati banii cit mai repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:


A sosit primul plic pentru Laura,de la prietena teledoanelor,o canadianca cu sufletul mare.
15 dolari canad (aprox 10 euro),Cricor,.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Corina multumim!

Anda, mama Irinei
fotografiile Irinei
Pasi de urias
VA MAI AMINTITI DE LOVE STORY?

Mergi la inceput