Bazar pt Alex (5)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Banuiesc ca Loreema24 se intalneste cu corneliaa sa ia hainutele de la ea.

Loreema, misterul a fost descifrat!...hehehe


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Astept sa fie moderat raspunsul si apoi apare ca nuca-n perete pt ca astepta si alt raspuns la "coada".


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Licitez poz 232 - perie pt bebei, 3 RON

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Am cumparat scaun de masina, deci va rog sa ma stergeti din lista cu acest articol si as dori sa ma inscriu pentru scaun de masa si premergator.
Va multumesc.

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Licitez pozitiile 120 - 5 RON si 203 - 5 RON.
Multumesc.

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Eu am de trimis cateva pachete pe care inca nu le-am pus la posta, incerc saptamana aceasta si sper ca cel tarziu lunea viitoare sa pun pachetele!Va multumesc pentru intelegere!

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Ana_a,cand trimiti coletul poti sa-mi dai un PM,te rog?Ca nu mai am timp de nimic,uneori nici nu apuc sa citesc tot si mi-ar fi mai usor daca vine un PM.

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Dispozitiv pt masaj Avon (andradanatalia)- 8 RON

237. [url=http://community.webshots.com/photo/475036364/514075444cKnabrwww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Fetili, Corneliaaa, cand crezi ca pui coletul ... as vrea sa-mi ajunga de Moshu` ... Am dat pm cu adresa noastra dar nici un semn ... fara suparare ...

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Am adaugat cateva produse noi la bazar de la andradanatalia!

Mamagiulie, Corneliaa nu are cont pe acest site. Trebuie sa iei legatura mai bine cu loreema pt ca ea se intalneste cu Cornelia pe 3 dec in Bucuresti.
Corneliaa este din Craiova (dc nu ma insel).
Sa vedem ce spune si Loreema24.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput