Bazar pt Alex (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Ana_miti, am inverzit produsul.

Mamagiuliei, pl spune-mi din urmatoarele produse dc a ajuns ceva la tine si dc e achitat ceva:
143. Cizmulite din piele, albe, cu blanita sus, nr 20 (Tomecica) : mamagiuliei – 20 RON
216(137) . Leagan plastic– (corneliaa) - 10 RON : mamagiuliei - 15 RON
231(152). Colac (corneliaa) - 5 RON : mamagiuliei - 5 RON

Va rog sa spuneti cine, ce a mai achitat/primit ca sa actualizam listuta!


Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Io am pus pliculet cu 20 ron cizmulitele ca de obicei Loreemei.
Si azi cel tarziu maine mai pun unu` la fel. Ok asa ?



_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

roandre- ma bag si eu in vorba
Cizmulitele pentru mamagiuliei de la tomecica trebuie sa ajunga in acelasi colet cu produsele licitate de mine
Inca nu au ajuns - transportul cu posta RO face cam 5-6-7 zile!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Mamgiuliei si Mercedes multumesc pt raspunsuri.
Intreb ca sa verific dc listuta este corecta. Cat timp a fost inchis bazarul nu s-a mai actualizat nimic.
Apoi...listuta nu am mai putut s-o copiez de la vechiul subiect (folosind quote) si imi era teama sa nu fi facut vreo greseala.

E ok mamagiuliei cum ai procedat.
Cat despre posta romana prefer sa nu ma mai gandesc. Am trimis un mandat postal in Craiova joi si a ajuns tocmai miercuri....apoi am mai pus un colet postal tot intr-o joi (la distanta o sapt) si care culmea a ajuns vineri, a doua zi.
Cand am intrebat ce s-a intamplat cu mandatul de a ajuns asa tarziu mi s-a spus ca ei nu stiu dar ca mai e si vina unor postasi care nu-si fac treaba cum trebuie...



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Cu posta asa-i, niciodata nu se stie ...

Io astept un pm de la cine are noile produse ... sa las si io adresa noastra.
Ce cadaou misto de MOSHU !!!

_
Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar umanitar

Supercopiii iulie/august 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Revin si eu.

In legatura cu posta, la mine intotdeauna au facut (scrisori, mandate postale, pachete) 2 zile pe drum.

Asa..am gasit in lista :
*** Hainute (andradanatalia) : LiliaToma - 20 RON
Din pacate eu n-am pus INCA nimic la bazar. Deci pe unde e o confuzie.

Pe de alta parte as avea cate ceva de pus si la bazar, dar nu stiu daca se poate pt ca majoritatea nu sunt hainute sau produse pt bebe. Noi avem doar 3 luni si deocamdata nu avem ce pune la bazar. Cum fac cu ce am? Trimit pozele in mail la roandre sau la loreema? De acolo alegeti voi ce credeti ca e potrivit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

Andradanatalia, multumesc pt atentionare! Am sa o mai intreb inca o data pe Loreema24 de la cine sunt acele hainute pt care LiliaToma i-a dat 20 RON.
Pt asta tot insist sa mai verificati si voi...sa nu apara erori, fara rea intentie!

Cat despre lucruri...poti sa pui la bazar tot ce vrei, orice...pui lista aici pe forum si imi trimiti mie pozele (sau Loreemei...dar ea pt moment are ceva probleme cu conexiunea) si le vom afisa pe site.
Adresa mea este mandreescum@yahoo.com



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Am descoperit!!
Hainutele sunt de la aurelia1278 nu de la andradanatalia, scuze!

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Am inteles ca se intalneste cineva din Bucuresti cu Cornelia. Imi poate aduce si mie salopetica de la ea?

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Lulu Corneliaa vine pe 3 dec in buc si va aduce toate hainutele care le are ea. Deci o sa fie la mine probabil dupa aceea.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput