Robert, o inima bolnava.

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Buna ziua, problema lui Robert a fost trimisa la o fundatie a New York times-ului din CHICAGO.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Vlad, ne bucuram sa auzim numai vesti bune.

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Buna ziua, nu stim ce se intampla cu Robert are 2 zile de cand nu reuseste sa doarma noaptea, se chinuie dar nu poate, il ia cu sufocare imediat ce se pune de dormit.Daca a apucat sa doarma 4 ore pe total.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salutare, Robert s-a simtit rau , nu a avut pofta de mancare, nu a putut dormi bine, acum parca si-a revenit. Ieri i s-a administrata fiola de SINDAX, cu greutatea sta bine a ajuns la 67 kg, si deja impreuna cu domnul doctor Ferastrau facem pregatirile pt Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salut Robert pleaca maine la spitalul C C Iliesc Fundeni unde il asteapta domana doctor Carmen Ciughina. Merge pentru analize amanuntite.
Doamne ajuta poate ies analizele bune si aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Multa sanatate si sa speram ca vestile vor fi bune! si pentru un frate adevarat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salut, Robert a ajuns cu bine la Fundeni, pe drum nu au fost probleme.
Multumesc Natasa mult, fac ce imi sta in puteri sa fac, sa ajut pe Robert, familia si sa ma tin si de facultate.
Am sa scriu de indata ce avem vesti noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Buna dimineata, inima lui Robert este foarte mare, e nevoie in cel mai scurt timp de un corp compatibil.
Va rog din suflet imi pare rau, poate am deranjat, spuneti- unde sa mai incercam, cum putem urgenta in vreun mod toata demersurile. Avem promisiuni din Italia,asteptam raspuns, au fost trimise hartiile si in USA, de aici nu am primit nici un raspuns inca.
Toate spitalele din tara au fost colindate.

http://www.saverobert.netfirms.com

Imi place sa gust viata, sa savurez fiecare secunda, sa traiesc clipa. Traiesc si iubesc pentru pasiunea mea, indeplinirea viselor mele, si nimic nu este mai important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Vlad,trimite email-uri la toate ziarele locale si centrale,trebuie mediatizat cat se poate de mult cazul lui Robert!Daca aveti televiziune locala in Roman,insistati si acolo,trebuie urgentata strangerea fondurilor...viata lui Roberd depinde de o suma de bani,mobilizeaza mai multe persoane,prieteni,rude si incercati si la firmele mari...Panificatie,Rompetrol,Distrigaz...nu stiu,astea mi-au venit acum in minte!
Cauta pe net adresele si trimite scrisori si mailuri unde vezi cu ochii!Trebuie facut mai mult...
Bafta si sa ne tii la curent!
Doamne ajuta!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=63105" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Salut, da e o suma foarte mare, incercam sa facem demersurile necesare sa prindem o emisiune la postul OTV.
Robert este binisor, i sa administrat o a patra fiola de SINDAX, toti medicii spun ca este nevoie cat mai curand de corp,, toate celelalte organe sunt intr-o stare buna, ne fiind afectate inca.Ne-a promis si doamna doctor Ciughina ca vorbeste si ea cu prietenii ei din afara sa vedem ce optiuni ar mai fii pana apare o inima, este vorba de un balon care sa ajute pe o perioada scurta

Mergi la inceput