Robert, o inima bolnava.

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Natasa, ai niste numere de telefon pt OTV? Am inteles ca Vlad a incercat la numerele de la "Resurse pt parinti disperati" si nu par a fi bune.


_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Buna seara, am stat asta noapte cu fratele, nu a inchis un ochi de doua zile, il doare tot corpul, nu mai suporta sa stea in sezut. Nici nu stiu ce sa ii mai zic, ma intrebat cand plecam ca el nu mai poate, am raspuns curand.
Intru aici si nici nu stiu ce sa mai scriu, totul merge asa greu.

http://www.saverobert.netfirms.com

Imi place sa gust viata, sa savurez fiecare secunda, sa traiesc clipa. Traiesc si iubesc pentru pasiunea mea, indeplinirea viselor mele, si nimic nu este mai important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Vlad, este atat de greu sa spunem simplu "Totul va fi bine", dar acum e bine sa-l sustii pe Robert si sa-l ajuti sa nu-si piarda speranta.
Din pacate in aceste momente dificile este greu sa ceri rabdarea unui om care sufera atat de mult, dar e bine sa incerci.

Ai mai vorbit cu domnul doctor recomandat de "adrianangi"?

Daca veti avea toate actele, va primesc cei din Italia?


Draga comunitate , va rugam sa il ajutati pe Robert si familia lui cu indrumari, informatii, orice. Au mare nevoie de noi!

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Da am vb cu doctorul care a facut prima operatie de cord artificial la noi in tara.Am fost la dumnealui la fundeni am discutata.Nu a putut decat sa spuna ca il baga si ei pe o lista de asteptare.
Il incurajezi nu e greu sa spui ca totul va fi bine, dar acest bine vede si el cum vine, cu amanari ba pe saptaman viitoare, ba peste vreo 3 zile, etc
In italia da ne primesc dar daca avem banii.

www.saverobert.netfirms.com


Imi place sa gust viata, sa savurez fiecare secunda, sa traiesc clipa. Traiesc si iubesc pentru pasiunea mea, indeplinirea viselor mele, si nimic nu este mai important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianangi spune:

Vlad, incearca sa pui pe site-ul fratelui tau, la sectiunea Documente
http://www.saverobert.netfirms.com/documente.htm

o scanare a documentului prin care spitalul din Italia va confirma ca operatia de trasplant se poate face acolo, cu pretul: ....
E foarte important in gestiunea cazului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Adriana nu avem la mana nimic de genul asta, am vb la telefon, ata noi cat si doamna doctor Olteanu si rudele nostre care sunt acolo.
Asta seara vb sa imi trimita o hartie, pe care apoi sa o postez pe sait.

Sper sa vina si mosul pe la toti cu lucruri bune.

http://www.saverobert.netfirms.com

Imi place sa gust viata, sa savurez fiecare secunda, sa traiesc clipa. Traiesc si iubesc pentru pasiunea mea, indeplinirea viselor mele, si nimic nu este mai important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_tx spune:

Fetelor nu are nimeni o relatie ceva la pro-tv ca sa apara cazul lui atunci cand e cu bradul.stiu ca mai e destul pana atunci dar poate cine stie are sanse.am zis si eu o idee eventual chiar cu Irina Reissler se poate vb dar cine o cunoaste,asta e intrebarea.

andreeat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Am comandat pt Robert un tratament naturist din austria.Am primit de la un doctor o posibila solutie, a spus ca au fost rezultate pozitive in cazuri de genul fratelui.A zis ca rezultate se vor vedea dupa primele 3 luni.
Da Andreea ar fi ceva poate mai vede cine si ne da vreo solutie.

http://www.saverobert.netfirms.com

Imi place sa gust viata, sa savurez fiecare secunda, sa traiesc clipa. Traiesc si iubesc pentru pasiunea mea, indeplinirea viselor mele, si nimic nu este mai important.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia_cs spune:

Mult succes cu tratamentul! Speram sa dea rezultatele asteptate.

In legatura cu PRO Tv, din cate stiu eu cazul lui Robert nu este strain de Irina Risler pt ca a fost deja prezentat intr-o emisiune. Nu aveti ceva numere la care sa puteti lua legatura direct cu ea?

_

Aici poti face viata unui copil mai acceptabila!


Noi ajutam pe unii, altii ajuta pe altii, astfel toti pot fi ajutati!


Lucia sotia lui Csaba
www.cisst.org/ftp/Lucia/" target="_blank">
Poze Bunny

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hanceanu spune:

Da asteptam sa ne vie o hartie oficiala la mana prin care sa putem arata despre ce este vorba, de cati bani este vorba exact,doctorul care il va lua sub aripa lui.
Dupa ceasta vor merge mai repede lucrurile.

http://www.saverobert.netfirms.com

Imi place sa gust viata, sa savurez fiecare secunda, sa traiesc clipa. Traiesc si iubesc pentru pasiunea mea, indeplinirea viselor mele, si nimic nu este mai important.

Mergi la inceput